• Odbierz prezent
Hossa czy Bessa? Które wykresy obserwować? Co przyniesie tydzień?- dr Przemysław Kwiecień

Bieżący tydzień rozpoczął się z przytupem. Obserwujemy pogrom na tureckiej lirze po tym, jak prezydent Turcji zwolnił szefa banku centralnego tuż po podwyżce stóp procentowych z 17 do 19% i zastąpił go krytykiem wysokich stóp.

Zapraszamy na poniedziałkowy webinar z dr Przemysławem Kwietniem, w którym opowiemy m.in. o załamaniu na lirze, decyzji Fed i analizie fundamentalnej rynku akcji. O czym jeszcze w dzisiejszym webinarium?

  • Co ten Erdogan zrobił?
  • Fed przyćmiony przez BoJ?
  • Indeksy: co mówią nam wykresy?
  • Kluczowe wydarzenia tygodnia

Oglądaj online

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk