• Odbierz prezent
Homes & Villas by Marriott International wybiera Renters.pl jako operatora apartamentów wakacyjnych w Polsce
fot. freepik.com

Renters.pl został pierwszym w Polsce partnerem wybranym do zarządzania bazą obiektów premium Homes & Villas by Marriott International.

Na homesandvillasbymarriott.com jest dostępnych 16 tysięcy prywatnych domów oraz 30 marek hotelowych z całego świata. Ponad 140 milionów uczestników lojalnościowego programu turystycznego Marriott Bonvoy może zdobywać punkty i wymieniać je na bezpłatne pobyty.

Homes & Villas by Marriott International weryfikuje operatorów domów wakacyjnych, aby zapewnić gościom jakość usług i zgodność z lokalnymi przepisami, których oczekuje się od Marriott International. Każdy obiekt jest również sprawdzany pod kątem jakości, dizajnu i bezpieczeństwa.

– Jesteśmy dumni, że zostaliśmy wybrani przez Homes & Villas by Marriott International. To kolejny dowód na to, że jesteśmy liderem w obsłudze i standardach obsługi gości i właścicieli obiektów. Nasi właściciele apartamentów są również zadowoleni z udziału w tej wysoce selektywnej, luksusowej ofercie premium. Coraz więcej osób szuka miejsc z dala od domu na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi lub do pracy zdalnej – powiedział Sebastian Hejnowski, współzałożyciel Renters.pl.

Renters.pl wspiera właścicieli domów w zarządzaniu wynajmem krótkoterminowym i pomaga im zarabiać więcej, maksymalizując dochody, a także gościom, zapewniając im niezapomniane wrażenia. W 2020 r. mimo pandemii spółka zanotowała wzrost o 41% w porównaniu z rokiem poprzednim. Zyski w lipcu i sierpniu ub. r. wyniosły ponad 100 proc. W 2020 r. przychody Renters.pl sięgnęły niespełna 30 mln zł.


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk