• Odbierz prezent
Home Depot, VISA, HoneyWell - akcje w piątek, 22 września
fot. freepik.com

Dziś analizie zostaną poddane spółki:  Home Depot, HoneyWell oraz VISA. Wszystkie wymienione spółki są jednym z najważniejszych amerykańskich podmiotów giełdowych. Notowane są one na giełdzie w Nowym Jorku, NYSE. 


 

Handluj CFD na indywidualne akcje najlepszych firm bez prowizji!

Przejdź do strefy klienta

Tickmill obecnie oferuje szereg popularnych kontraktów CFD na akcje USA, w tym Netflix, Amazon i Tesla, które są dostępne do handlu na potężnej platformie MT5 bez prowizji i z jednymi z najniższych spreadów na rynku. W ofercie znajduje się również dostęp do rynku Forex, Indeksów giełdowych, surowców szlachetnych, a wszystko to w konkurencyjnych spreadach.

65% inwestorów traci środki


 

Obserwowane wahania mogą być przyczyną niestabilności notowań giełdowych indeksów, oraz  chwiejności na europejskich parkietach. Warto więc poświęcić uwagę na wahania jakie występują na amerykańskim rynku. 

 

 

Kim jest podmiot VISA?

VISA - świetnie wszystkim znana amerykańska organizacja i spółka, zajmująca się wydawaniem kart przeznaczonych do dokonywania płatności. Firma VISA powstała w w 1958 roku (uprzednio jako BankAmericard). Siedziba główna jest w San Francisco, w Californii. Notowana jest na amerykańskiej giełdzie NYSE, a oprócz tego wchodzi w skład Dow Jones. 

Kurs akcji spółki w chwili pisania tego artykułu był równy 236.93 dolarów amerykańskich.

Cena jednej akcji VISA osiągnęła dzisiaj 236.93 dolarów USD. Najniższa cena akcji spółki VISA znajdowała się dzisiaj na poziomie 235.78 dolarów amerykańskich, maksymalna natomiast {{XtbMax/ }} USD. 

 

 

Cena na początku sesji

236.93  

Najniższy kurs akcji w dniu dzisiejszym

235.78

Maksymalna cena akcji w dniu dzisiejszym

240.31

Aktualna cena

236.93

Tabela 2. Notowania VISA
 

Co to jest HoneyWell?

Honeywell to amerykańskie przedsiębiorstwo, które jest, automatyki ciepłowniczej, automatyki przemysłowej czy odczynników chemicznych. Firma Honeywell powstała w roku 1906, w Morristown, w w stanie New Jersey. Spółka jest notowania na giełdzie nowojorskiej. 

Kurs akcji HoneyWell w chwili pisania artykułu był równy 191.49 dolarów amerykańskich.

Cena otwarcia dla akcji spółki HoneyWell osiągnęła dzisiaj 191.49 dolarów USD. Najniższa cena akcji HoneyWell znajdowała się dzisiaj na poziomie 191.37 dolarów amerykańskich, maksymalna natomiast 194.55 USD.Cena na początku sesji

191.49

Najniższy kurs akcji w dniu dzisiejszym

191.37

Maksymalna cena akcji w dniu dzisiejszym

194.55

Aktualna cena

191.49

Tabela 2. Ceny akcji spółki HoneyWell 

Home Depot - kim jest spółka?

Home Depot amerykańska dobrze znana spółka giełdowa z siedzibą w Atlancie, Georgia. Jest właścicielem sieci supermarketów budowlanych The Home Depot. Powstała w roku 1978. Jej przedmiot działalności opiera się głównie na sprzedaży niemal wszystkich narzędzi i materiałów budowlanych. Spółka jest notowania na giełdzie NYSE. 

Cena otwarcia dla akcji Home Depot Company osiągnęła dzisiaj 306.79 dolarów USD. Najniższa cena akcji spółki znajdowała się dzisiaj na poziomie 306.12 dolarów amerykańskich, maksymalna natomiast 310.03 USD.

Kurs akcji Home Depot w chwili pisania artykułu był równy 306.79 dolarów amerykańskich.
Cena otwarcia dla akcji Home Depot na początku sesji

306.79

Najniższy kurs akcji w dniu dzisiejszym

306.12

Maksymalna cena akcji w dniu dzisiejszym

310.03

Aktualna cena

306.79

Tabela 2. Kurs akcji spółki Home Depot
Krzysztof Wójcik

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk