• Odbierz prezent
HighRadius rozszerza swoją działalność, otwierając nowe biuro w Krakowie
fot. freepik.com

Wywodzący się ze Stanów Zjednoczonych lider w obszarze oprogramowania jako usługi (SaaS) otwiera swoje piąte biuro w Europie w ramach strategicznego posunięcia mającego na celu świadczenie najwyższej klasy usług swoim europejskim klientom i partnerom.

HOUSTON i KRAKÓW--(BUSINESS WIRE)--HighRadius, globalny lider w zakresie platform autonomicznych finansów dla biur dyrektorów finansowych, ogłosił otwarcie nowego biura w Krakowie. HighRadius posiada siedzibę główną w Houston w Teksasie, a nowe biuro będzie stanowić piąte po Londynie, Amsterdamie, Frankfurcie i Paryżu regionalne biuro firmy w Europie. Biuro w Polsce będzie skupiać się na rekrutacji lokalnych talentów w dziedzinie finansów i rachunkowości w celu wsparcia wdrażania i stosowania rozwiązań HighRadius przez stale powiększające się grono europejskich klientów.


FXMAG akcje highradius rozszerza swoją działalność, otwierając nowe biuro w krakowie informacje,wiadomości 1
FXMAG akcje highradius rozszerza swoją działalność, otwierając nowe biuro w krakowie informacje,wiadomości 2

– Jesteśmy podekscytowani otwarciem nowego biura w Krakowie. Polska jest znana jako wspaniale rozwijający się ośrodek globalnych usług biznesowych, w szczególności w obszarze finansów i rachunkowości, dzięki czemu jest idealnym miejscem do rozszerzania działalności – powiedział Sashi Narahari, założyciel i prezes HighRadius. – Naszym głównym celem jest zagwarantowanie, by nasi obecni klienci w Europie otrzymywali terminowe usługi i wsparcie, na jakie zasługują. Rozszerzenie naszej działalności na Polskę umożliwia nam lepsze przygotowanie do zapewniania im najwyższego poziomu obsługi i opieki.

Firma HighRadius z zaangażowaniem dostarcza innowacyjne rozwiązania przyczyniające się do upraszczania operacji finansowych przedsiębiorstw oraz stymulacji ich wzrostu. Platforma autonomicznych finansów firmy została uznana za wiodące rozwiązanie w rankingach firmy Gartner 2022 Magic Quadrant for Integrated Invoice-to-Cash Applications oraz IDC Marketscape for Accounts Receivable Software. Do grona jej użytkowników należą obecnie największe marki w Europie w 37 spośród 44 europejskich krajów. Firma posiada także cztery amerykańskie patenty na swoją unikalną autonomiczną platformę opartą na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym oraz została ujęta na listach 2022 Forbes Cloud 100 i 2022 CB Insights Fintech 250 po raz trzeci z rzędu.

Informacje o firmie HighRadius

HighRadius oferuje oparte na chmurze oprogramowanie autonomiczne dla biur dyrektorów finansowych. Ponad 800 wiodących firm na całym świecie przekształciło swoje procesy order-to-cash, skarbowe i record-to-report dzięki HighRadius. Nasi klienci obejmują firmy 3M, Anheuser-Busch InBev, Sanofi, Engie GBS Solutions, Kellogg Company, Danone, Hershey’s i wiele innych.

Oprogramowanie autonomiczne to oparte na danych oprogramowanie, które stale dostosowuje swoje działanie do ciągle zmieniających się podstawowych danych transakcyjnych. Zapewnia nowoczesne zdolności w zakresie transformacji cyfrowej, takie jak sztuczna inteligencja, zrobotyzowana automatyzacja procesów, przetwarzanie języka naturalnego i połączone miejsca pracy jako niestandardowe funkcje w dziedzinie finansów i rachunkowości.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć, jak działa oprogramowanie autonomiczne.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.


Contacts

+44 (0) 203 997 9400


Business Wire

Business Wire Official Profile

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk