• Sklep
  • Odbierz prezent
HFT Brokers wśród liderów polskiego rynku kapitałowego
Z artykułu dowiesz się:

- Za co nagrodzony został broker HFT Brokers

Nagrody dla liderów polskiego rynku kapitałowego za osiągnięcia w 2015 r.

 

W siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia uczestnikom rynku kapitałowego nagród GPW, BondSpot i KDPW za 2015 r. Podczas uroczystości emitentom i Członkom Giełdy, którzy w minionym roku osiągnęli najlepsze wyniki i przyczynili się do rozwoju polskiego rynku kapitałowego, zostało wręczonych łącznie 25 nagród

 

W uroczystości udział wzięli przedstawiciele najważniejszych instytucji rynku kapitałowego – emitentów, domów maklerskich, banków, firm inwestycyjnych oraz organizacji i stowarzyszeń branżowych. Gośćmi honorowymi wydarzenia byli m.in. Wiesław Janczyk – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów, Witold Słowik – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju, Adam Hamryszczak – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju oraz Filip Grzegorczyk Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa.

 

Nagrodę przyznaną przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych za największy wzrost liczby zaraportowanych transakcji w 2015 r. otrzymał HFT Brokers. Statuetkę z rąk Iwony Sroki (prezes KDPW) odebrał prezes zarządu HFT Brokers Tomasz Uściński.

 

Organizatorem uroczystości wręczenia nagród uczestnikom rynku kapitałowego za 2015 była Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.
Partnerami uroczystości byli Grupa KDPW i BondSpot S.A.

 

Źródło informacji: GPW.pl


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk