• Odbierz prezent
webinar Ichimoku
Z artykułu dowiesz się:

- Czego dowiesz się z webinaru "Handluj z Ichimoku"

Już dziś (wtorek 26.04.2016) o godzienie 18:00 odbędzie się pierwszy webinar z serii "Handluj z Ichimoku" przygotowany specjalnie dla czytelników FxMag. Webinar poprowadzi Michał Łyko.

Chcesz poznać od podstaw japońską strategię inwestycyjną Ichimoku Kinko Hyo? Jutrzejszy webinar skierowany jest do osób, które chcą się zaznajomić z Ichimoku i zastanowić się czy jest to technika, która do nich pasuje.


Na webinarze będą poruszane następujące kwestie:

  • Powstanie Ichimoku Kinko Hyo
  • Charakterystyka japońskiej strategii
  • Cechy strategii trendowej
  • Do kogo pasuje Ichimoku?

 

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

 

Michał Łyko

Redaktor serwisu informacyjnego fxmag.pl. Ekspert japońskiej metody inwestowania Ichimoku Kinko Hyo. Na rynku finansowym od 4 lat. Po poznaniu licznych wskaźników i strategii swoją uwagę zwrócił ku japońskiej metodzie inwestowania Ichimoku Kinko Hyo, łącząc ją w swoim codziennym handlu wraz z analizą Price Action.Uważa, że połączenie strategii dającej przewagę na rynku wraz z dyscypliną i odpowiednim nastawieniem psychologicznym to klucz do odniesienia sukcesu w tradingu.

 


Jakub Wilk

Redaktor portalu FXMAG. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk