• Odbierz prezent
easyMarket
Z artykułu dowiesz się:

- jak wyglądają warunki transakcyjne w easyMarkets podczas Brexitu

 

Odliczanie do Brexitu możemy uznać za rozpoczęte i jedna rzecz jest pewna... nieważne czy Wielka Brytania pozostanie lub opuści szeregi Unii Europejskiej, na rynkach zobaczymy dużą zmienność. W easyMarkets zdajemy sobie sprawę, że dla traderów może to oznaczać szansę na osiągnięcie zysków ale również wiążę się to z wielkim ryzykiem.

 

Dlatego easyMarkets informuje, że inwestorzy w trakcie referendum będą mogli korzystać z gwarantowanego stop lossa, dźwigni 100:1, stałych spreadów i innych warunków, które mają na celu ochronę kapitału.

 

” Broker easyMarkets będzie dotrzymywać swoich obietnic złożonych klientom tak jak robiliśmy to do tej pory przy każdych większych poruszeniach na rynku. Nasz gwarantowany bezpłatny stop loss i stałe spready ochroniły naszych klientów podczas nagłej zmiany franka szwajcarskiego w styczniu 2015 roku. Tak samo teraz ochronimy was w trakcie Brexitu”.

- Nikos Antoniades, CEO easyMarkets

 

Handluj bezpiecznie podczas Brexitu z easyMarkets

 

- dźwignia 100:1

- bezpłatny gwarantowany stop loss

- stałe spready

- brak poślizgów

- ochrona przed ujemnym saldem

- brak prowizji

- szeroki wachlarz instrumentów

 

Nikt nie może przewidzieć reakcji rynku na Brexit dlatego dobrze wiedzieć, że bez względu na wynik broker będzie chronił Twój kapitał.

Otwórz konto w easyMarkets i handluj podczas Brexitu ze spokojem.


easyMarkets

easyMarkets (wcześniej EasyForex) jest brokerem świadczącym usługi w 160 krajach. Zapewnia dostęp do ponad 175 produktów inwestycyjnych, w tym: walut, towarów i opcji. easyMarkets posiada licencję cypryjską - CySEC (ważną na terenie całej UE na mocy dyrektywy MIFiD) oraz australijską - ASIC.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk