• Odbierz prezent
Grupa Sygnis oficjalnym dystrybutorem urządzeń firmy SPECS Surface Nano Analysis Gmb
fot. freepik.com

Grupa Sygnis została oficjalnym dystrybutorem urządzeń firmy SPECS Surface Nano Analysis GmbH, wiodącego producenta innowacyjnych i niestandardowych systemów do spektroskopii powierzchni i mikroskopii. Tym samym SPECS Group dołącza do portfolio nowo powstałej marki Grupy Sygnis – Sygnis Nano Technologies!

SPECS Surface Nano Analysis GmbH jest wiodącym producentem innowacyjnych i niestandardowych systemów do analizy powierzchni, materiałoznawstwa i nanotechnologii. Specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości narzędzi do odpowiedniego przygotowania i osadzania czystych powierzchni i interfejsów materiałów, spektroskopii fotoelektronowej oraz mikroskopii.

„SPECS Group to zespół wybitnych naukowców i inżynierów, dzięki którym opracowywane są innowacyjne narzędzia, umożliwiające pokonywanie kolejnych granic w obszarach nanotechnologii. Jesteśmy pewni, że wspólnymi siłami jeszcze prężniej rozwiniemy Polski przemysł oraz naukę.” – komentuje Grzegorz Kaszyński, VP Sales w Grupie Sygnis.

Grupa Sygnis niedawno rozszerzyła się o kolejną markę – Sygnis Nano Technologies, której celem jest dostarczanie nowoczesnych technik addytywnych i analitycznych w obszarach mikro- i nanotechnologii. Oprócz wspomnianego SPECS GROUP, w portfolio marki Sygnis Nano Technologies znajdują się również produkty od firm: Sensofar, Femtika, NT-MDT i LS Instruments.


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk