• Odbierz prezent
Grupa SER otrzymała najwyższe oceny produktów  w kategoriach „Cyfrowa transformacja biznesu”  i „Zarządzanie informacją” w raporcie Gartnera

GARTNER INC. przyznała Grupie SER najwyższe oceny produktu w dwóch kategoriach – Cyfrowa Transformacja Biznesu (3.75/5) i Zarządzanie Informacjami (3.98/5) w raporcie “2020 Critical Capabilities for Content Services Platforms”.

The Gartner 2020 Critical Capabilities for Content Services Platform to raport towarzyszący badaniu Magic Quadrant, w którym grupa SER została uznana za wizjonera w 2020 roku**. Analizuje on produkty i usługi 18 dostawców na rynku w oparciu o 5 przypadków użycia i zestaw 9 kluczowych funkcji. Głównym celem raportu jest pomoc kupującym w znalezieniu najlepszej platformy do zarządzania treścią, dostosowanej do ich potrzeb.

Raport stwierdza “dojrzałość rynku platform usług zarządzania treścią” i wskazuje, że główne „różnice pomiędzy dostawcami umiejscowione są: w zakresie zastosowania możliwości oferowanych przez sztuczną inteligencję, w podejściu do federalizacji usług przetwarzania treści oraz w dostępnych prekonfigurowanych pakietach aplikacyjnych”.

Kategoria “Cyfrowa transformacja biznesu”, w której SER Group uzyskała najwyższy wynik, obejmuje zdolności Content Services Platform (CSP) do dostarczania narzędzi umożliwiających tworzenie procesów z zewnętrznymi usługami, wspieranie ich rozbudowy i bezpieczną automatyzację w różnych aplikacjach.

“Zarządzanie informacją” to druga kategoria, w której SER Group również uzyskała najlepszy wynik. Obejmuje ona zdolność CSP do pełnienia funkcji bezpiecznego, korporacyjnego repozytorium, wspierającego tworzenie, egzekwowanie i zarządzenie polityką firmy. CSP wspiera również możliwości audytu w zakresie zarządzania rekordami repozytorium z silnym ukierunkowaniem na bezpieczeństwo i poszanowanie polityki prywatności.

“Jesteśmy dumni, że firma Gartner nie tylko przyznała nam najlepszy wynik w kategoriach cyfrowej transformacji biznesowej i zarządzania informacjami, ale także uplasowała nas w pierwszej 4 spośród 18 dostawców we wszystkich pięciu badanych przypadkach użycia” - komentuje Morad Rhlid, Dyrektor Zarządzający SER Solutions International. „Znakomite wyniki Grupy SER odzwierciedlają nasze innowacyjne podejście do łączenia treści, procesów oraz usług kolaboracji ze sztuczną inteligencją I najwyższymi standardami bezpieczeństwa. A to wszystko w ramach jednej platformy. Dzięki naszej silnej, technologicznej podstawie, możemy dostarczyć aplikacje biznesowe dostosowane do indywidualnych potrzeb
i scenariuszy użycia, przy minimalnym wsparciu naszych klientów w osiąganiu ich celów.” – dodaje.

Dr Gregor Joeris, CTO w SER Group, dodaje: „Cieszymy się, że firma Gartner doceniła naszą wiodącą rolę w zarządzaniu informacjami, treścią I procesami, a także wspieraniu firm
w cyfrowej transformacji biznesu. Biorąc pod uwagę możliwości naszego niskopoziomowego kodu, wierzymy, że posiadamy bogate portfolio usług integracji i inteligentnej automatyzacji –
które, jak wiemy, jest bardzo istotne dla naszych klientów w spełnieniu ich potrzeb względem nowej rzeczywistości miejsca pracy.”

Firma Gartner nie promuje żadnych dostawców, produktów ani usług uwzględnionych w jej publikacjach badawczych, a także nie zaleca użytkownikom wyboru wyłącznie tych dostawców, którzy uzyskali najwyższą ocenę lub zostali wyróżnieni w inny sposób. Publikacje badawcze firmy Gartner zawierają opinie jej analityków i nie należy ich traktować jako przedstawienia faktów. Gartner nie udziela żadnych gwarancji, wyraźnych lub domniemanych, do swoich badań, w tym gwarancji przydatności handlowej lub przydatności do konkretnego celu.

O SER Group

Grupa SER jest wiodącym dostawcą oprogramowania na międzynarodowym rynku usług zarządzania treścią w przedsiębiorstwie (ECM) oraz rynku usług dotyczących treści. Z platformy ECM Doxis4 Grupy SER codziennie korzysta ponad pięć milionów użytkowników. W oparciu o zunifikowane usługi ECM i BPM oraz usługi współpracy i usługi kognitywne duże firmy, korporacje, instytucje publiczne i organizacje opracowują cyfrowe rozwiązania do inteligentnego zarządzania informacjami i procesami. Grupa SER ma 35 lat doświadczenia i zatrudnia 550 pracowników w 22 lokalizacjach na całym świecie.


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk