• Odbierz prezent
Gramy w GRĘ i zyskujemy przewagę na rynku dzięki danym. Wywiad z Ignacem Mostovicem

Jak uzyskać przewagę na rynku dzięki danym? Czy analiza techniczna ma szanse w starciu z danymi makroekonomicznymi? Na czym polega data mining na rynku? Oglądaj wywiad z Ignacem Mostovicem

 

 

Wywiad z Ignacem Mostovicem, który jest niezwykle enigmatyczną postacią na polskiej scenie traderskiej. Jedna z nielicznych, która w kompetentny sposób potrafi sczytywać dane z rynku opcji. Do tego tym mniej licznych, które przerobiły metody Antona Kreila. Model makroekonomiczny Ignaca Mostovica po części bazuje właśnie na wiedzy zawartej w kursie Antona Kreila. To niezwykle trudny temat, stąd też należy się szacunek za wyciągnięcie z niego wniosków w celu praktycznych zastosowań. Zapomnijcie o MetaTraderze 4.
Ignac opowiada o projekcie Commitments of Traders Real Time, który bazuje na cotygodniowych raportach publikowanych przez amerykańską komisję CFTC.
Pokazuje również swoją grę, która korzysta z rynkowych danych w czasie rzeczywistym i symuluje zachowanie inwestorów na parkiecie giełdowym.

 

Projekt gry COTRT: https://www.cotrt.com/ 


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk