• Odbierz prezent
Gra Metamorphosis od Ovid Works dostępna na platformie Humble Store
fot. freepik.com

Gra Metamorphosis, autorstwa niezależnego studia gamingowego notowanego na NewConnect, Ovid Works dostępna jest na Humble Store, platformie posiadającej ponad 10 milionów fanów i użytkowników. Prowadzone są również rozmowy w sprawie włączenia gry do pakietu Humble Choice, popularnej usługi abonamentowej.

- Poszerzamy kanał sprzedaży dla Metamorphosis. Od kilku dni gra jest dostępna na platformie Humble w zakładce Store. Jednocześnie prowadzimy rozmowy z właścicielem platformy w kwestii dołączenie gry do Humble Choice. Jest to jedna z najpopularniejszych gamingowych usług abonamentowych na świecie, dzięki której dostęp do gier w ramach oferty mają użytkownicy serwisu, którzy opłacają miesięczny abonament. To dla nas ogromna szansa, gdyż będziemy mogli dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców. Dodatkowo taka współpraca da nam realne korzyści finansowe. – komentuje Jacek Dębowski, prezes zarządu Ovid Works.

Platforma Humble swoją popularność zyskała dzięki tzw. sprzedaży gry w paczkach. Obecnie w Humble Store funkcjonuje sklep z kluczami Steam do gier oraz Humble Choice, gdzie gracze w zamian za miesięczny abonament otrzymują paczkę z grami-niespodziankami przygotowanymi prze platformę. Regularnie o nowych paczkach gier piszą największe media gamingowe, a wśród społeczności gamerów z całego świata wywołują okres wyczekiwania i ekscytacji.

Pozostając w temacie Metamorphosis należy wspomnieć o prestiżowej nagrodzie za ścieżkę dźwiękową do gry. 2 marca odbyła się gala Society of Composers and Lyricists Awards (SCL Awards) obejmująca 5 kategorii. W jednej z nich - Outstanding Original Score For Interactive Media zwyciężyła ścieżka dźwiękowa Metamorphosis, autorstwa Mikołaja Stroińskiego i Garry'ego Schymana. Pokonała ona w walce o nagrodę muzykę m.in z Ghost of Tsushima i Star Wars Squadrons. Wśród innych zwycięzców znaleźli się m.in. Trent Reznor, Atticus Ross, Jon Batiste za film Disneya Soul (Najlepsza ścieżka dźwiękowa do filmu studyjnego) oraz Carlos Rafael Rivera za film The Queen's Gambit (Najlepsza ścieżka dźwiękowa do produkcji telewizyjnej).

- Bardzo się cieszę z przyznanej nagrody i składam ogromne gratulację dla Mikołaja i Garry’ego. To dla nas ogromny zaszczyć być wymienianym obok Trenta Reznora czy Queen's Gambit. Muzyka panująca w grze perfekcyjnie odzwierciedla klimat twórczości Kafki i samej Metamorphosis. Jest on mroczna, surrealistyczna czasami dziwaczna, ale zarazem niezwykle wciągająca i intrygująca. Co więcej jestem dumny, że Metamorphosis jest doceniana przez środowisko artystyczne i kulturalne, wcześniej gra była nominowana w kategorii Kultura cyfrowa w Paszportach Polityki. To wszystko potwierdza, że nasz zespół wykonał świetną pracę, za co serdecznie im dziękuję i gratuluję. – dodaje Jacek Dębowski.

************

O Ovid Works:

Ovid Works to niezależne studio z Warszawy, które tworzy dopracowane pod względem jakości gry premium. Zostało założone w 2015 r. przez pasjonatów gamingu, którzy chcieli połączyć tradycyjne opowiadanie historii z interaktywną rozgrywką. Zespół posiada wysokie kompetencje programistyczne, które można odnaleźć m.in. w najnowszej produkcji Metamorphosis oraz duże doświadczenie w obszarze wirtualnej rzeczywistości (VR), potwierdzone realizacją gry Interkosmos. Ovid Works w swojej twórczości inspiruje się tematami zaczerpniętymi z różnych źródeł kultury i rozrywki, takimi jak książki, filmy, wydarzenia


Gaming. Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe dotyczące spółek gamingowych znajdujących się zarówno na rynku regulowanym GPW oraz NewConnet jak i spółek jeszcze nie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk