• Odbierz prezent
Gra Komornik od Sylen Studio wchodzi na Steam
fot. freepik.com

Sylen Studio S.A. informuje, że w sklepie Steam pojawił się już profil gry Komornik: Nieskruszony.

https://store.steampowered.com/app/1613190/Komornik_Nieskruszony/ 

Dzięki obecności w sklepie Steam gracze będą mogli dodawać produkt do swoich list życzeń, zyskując możliwość otrzymywania powiadomień i śledzenia aktywności związanej z grą do czasu jej wydania.

Lista życzeń Steam zapewni spółce dostęp do informacji o poziomie zainteresowania potencjalnych klientów, a także możliwość dodatkowej oceny skuteczności używanych przez studio narzędzi marketingowych.

Po wcześniejszym komunikacie o zmianach na stanowisku prezesa
i aktualizacji strategii rozwoju, Sylen Studio zapowiedziało premierę pierwszej gry toczącej się w uniwersum Komornika jeszcze w tym roku kalendarzowym.

Komornik: Nieskruszony to produkcja na styku gry paragrafowej, gry RPG
i visual novel, nad którą studio prowadzi obecnie zaawansowane prace.

Fabuła gry tworzona jest przez Michała Gołkowskiego i przeniesie graczy do świata na kilka lat przed wydarzeniami zaprezentowanymi w książkach. Gracze wcielą się w postać Komornika Aniketosa Pierwszego, egzekutora długów ludzkich dusz, który przemierza pustkowia Europy Wschodniej, wykonując zlecenia dla Wysłanników Nieba.

Dla graczy niezaznajomionych z treścią książek wydawanych przez Fabrykę Słów fabuła stanowi wstęp do świata Komornika, zaś dla osób znających uniwersum będzie rozszerzeniem wiedzy o świecie.

TEASER: https://cdn.cloudflare.steamstatic.com/steam/apps/256833307/movie480_vp9.webm 

***

O spółce

Sylen Studio to niezależne studio gamedevowe, którego strategia rozwoju nastawiona jest na specjalizację w produkcjach gier z gatunku RPG. Spółka pracuje nad grami „Komornik” na podstawie serii powieści fantasy Michała Gołkowskiego, które są wydawane przez Fabrykę Słów. Premiera pierwszego tytułu z tej serii odbędzie się jeszcze w tym roku. Ukończenie prac nad pełnowymiarową produkcją zaplanowane jest na 2023 rok.   


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk