• Odbierz prezent
The Dust Hotel Renovator

Spółka z branży gier The Dust poinformowała, że przystąpi do prac nad dalszym rozwojem gry „Hotel Renovator”. Gra cieszy się dużym zainteresowaniem graczy.

 

25 czerwca spółka gamingowa The Dust poinformowała, że po sukcesie gry „Hotel Renovator” na Global Top Wishlist platformy Steam, przyszedł czas na przejście z preprodukcji do drugiego etapu prac nad rozwojem gry. Spółka planuje wydanie gry w 2021 roku.

Pod koniec kwietnia spółka The Dust informowała o dużym zainteresowaniu symulatorem “Hotel Renovator”. Gra znalazła się na liście najbardziej oczekiwanych gier na globalnym rynku platformy Steam. Obecnie dedykowany zespół pracuje nad programowaniem gry i udoskonaleniem kodu źródłowego. Ponadto tworzone są grafiki i animacje oraz oprawa dźwiękowa. „Hotel Renovator” będzie grą na PC, ale w planie jest również dystrybucja na konsole.

W grze gracz wciela się w rolę właściciela hotelu, który będzie musiał wszystko naprawić. Jego zadanie będzie polegało na przywróceniu świetności hotelowi, który jest w opłakanym stanie. Remont będzie odbywać się stopniowo, gdyż właściciel dysponuje ograniczonym budżetem. Pieniądze na renowację wszystkich pomieszczeń będą pozyskiwane z wynajmu pokoi, sal konferencyjnych i innych części obiektu.

The Dust S.A. jest producentem i wydawcą gier. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od kwietnia 2018 roku. W pierwszych godzinach czwartkowej sesji kurs akcji spółki zyskuje 2,5%.

Czytaj także: Ty też możesz zostać właścicielem hotelu! Spółka The Dust prezentuje nową grę

27 grudnia spółka z branży gier The Dust poinformowała o prezentacji swej nowej gry z gatunku symulatorów. Tym razem gracz będzie mógł wcielić się w rolę właściciela hotelu.   27 grudnia spółka The Dust poinformowała w swym komunikacie, że w tym dniu miała miejsce prezentacja nowej gry spółki na p.. Czytaj
Ty też możesz zostać właścicielem hotelu! Spółka The Dust prezentuje nową grę


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny. Lokuje kapitał głównie w małe spółki z dużym potencjałem wzrostu.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk