• Odbierz prezent
#GPWInnovationDay – spotkanie online inwestorów z innowacyjnymi spółkami
fot. Materiał partnera

W imieniu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie zapraszamy do udziału w IX edycji konferencji online #GPWInnovationDay, która odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2021 r.

#GPWInnovationDay to spotkanie online inwestorów z innowacyjnymi spółkami, wykorzystaj okazję i posłuchaj wystąpień przedstawicieli ponad 20 spółek notowanych na Głównym Rynku GPW oraz rynku NewConnect z branż takich jak: Gaming, Life Sciences, Technology oraz szeroko rozumiany przemysł!

Organizatorami IX edycji konferencji #GPWInnovationDay online są Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, cc group oraz Strict Minds.

Lista spółek, które zaprezentują się inwestorom dostępna oraz pełna agenda dostępne są na stronie https://gpwinnovationday.pl

Bezpłatna rejestracja: https://www.gpw.pl/Innovation_Day


GPW w Warszawie - wiadomości prasowe

Największa giełda regionu Europy Środkowej i Wschodniej i organizuje obrót na jednym z najdynamiczniej rozwijających się rynków kapitałowych w Europie. GPW prowadzi rynek regulowany dla akcji oraz instrumentów pochodnych, a także alternatywny rynek akcji NewConnect dla spółek wzrostowych. Od 9 listopada 2010 r. GPW jest spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk