• Odbierz prezent
GPW dopuszcza do obrotu kolejne akcje LPP

Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. podjął uchwałę o dopuszczeniu do obrotu akcji serii L LPP S.A. o wartości nominalnej 2 zł każda - poinformowała LPP S.A. w raporcie 42/2017.

Do obrotu zostało dopuszczonych 13 132 akcje. Zostaną one wprowadzone na rynek podstawowy z dniem 29 września 2017 r. pod warunkiem dokonania w tym dniu przez KDPW S.A. rejestracji tych akcji i oznaczenia ich określonym kodem.

Ci, którzy noszą się z zamiarem kupna akcji LPP muszą jednak liczyć się ze sporym wydatkiem. Cena jednej akcji przekracza obecnie wartość 8 tys. zł. Akcje LPP są jednostkowo najdroższymi akcjami na warszawskim parkiecie.

Kurs akcji LPP 27-09-2017

LPP S.A. jest spółką odzieżową znaną z marek RESERVED, CROPP, House, MOHITO oraz SiNSAY. Jej akcje notowane są na GPW wchodząc w skład indeksu WIG20.

 

źródło grafiki głównej: pixabay.com


Kamil Marszycki

Analityk finansowy specjalizujący się w rynkach akcyjnych. Zainteresowany finansami behawioralnymi i wpływem rachunkowości na wycenę spółek. Wyznaje zasadę głoszącą, że nawet w najgorszych sytuacjach można odnaleźć perspektywę osiągnięcia sukcesu.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk