• Odbierz prezent
Gotowe pomysły inwestycyjne w strategii krótkoterminowego spekulowania – szkolenie day trading

„W inwestowaniu to, co jest komfortowe, rzadko przynosi zyski. W inwestowaniu bezpieczne decyzje rzadko przynoszą zysk” – powiedział niegdyś Robert Arnott. I choć można nie zgadzać się ze wszystkimi założeniami strategii contrarian investing, to trudno nie zgodzić się z tym, że umiejętność szukania i wykorzystywania okazji inwestycyjnych, zwłaszcza w krótkim terminie, na zmiennych rynkach finansowych jest najtrudniejsza do nauczenia. Dlatego TMS Brokers wychodzi naprzeciw potrzebom inwestorów i zaprasza na bezpłatne szkolenie day trading. Ekspert TMS przedstawi praktyczne wskazówki jak optymalizować tę strategię inwestycyjną już 28 stycznia.


Zakładam konto maklerskie

Załóż konto maklerskie w regulowanej instytucji w 8 min i zacznij inwestować!


 

Aktywni day traderzy radzą, by pozycje otwierać powoli, ale zamykać je szybko i zdecydowanie – w duchu pozwól rosnąć zyskom, nieudane pozycje zamykaj wcześnie. Kluczowe jest zarządzanie ryzykiem. Ucz się tego od praktyka już w najbliższy czwartek o 18:00.

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWY WEBINAR!

Day trading jest jednym z najpopularniejszych stylów inwestycyjnych, ponieważ umożliwia szybkie pomnażanie kapitału, dostarczając tym samym większych emocji niż inwestycje długoterminowe. Dlatego TMS Brokers wychodzi naprzeciw potrzebom inwestorów i organizuje bezpłatne szkolenie online, podczas którego omówi bieżącą sytuację na rynkach i wykresy notowań najbardziej interesujących instrumentów.

Day trading – webinar

W trakcie webinaru kierownik departamentu analiz TMS Brokers Łukasz Zembik przedstawi wybrane metody pochodzące z analizy technicznej, m.in.: klasyczną analizę techniczną, Price Action, geometrię rynkową oraz automatyczne wskaźniki AT.  

Ponadto opowie dlaczego proces decyzyjny powinien opierać się na kilku technikach, a decyzja o "wejściu" na rynek stanowić wypadkową tych metod. Odpowie też na pytanie jakie są szanse na wzrost lub spadek cen wybranych instrumentów w kolejnych godzinach. Przedstawi fundamenty skutecznej analizy i spekulacji opartej na instrumentach z dźwignią finansową. Opowie też jak handlować na różnych interwałach czasowych, w których godzinach najlepiej zajmować pozycję i na co warto uważać.

Dzięki takiemu szkoleniu online poznasz sprawdzone techniki inwestycyjne, zalety i wady tego stylu oraz dowiesz się, dlaczego inwestowanie w obrębie jednej sesji jest bardziej korzystne na pewnych grupach instrumentów, a także jak je dobierać. W trakcie szkolenia poznasz też praktyczne wskazówki jak radzić sobie z emocjami, stresem, niepewnością i pułapkami tzw. overtradingu.

Podczas szkolenia 28 stycznia o 18:00 poznasz też zasady zarządzania ryzykiem. Zapisz się za darmo i popraw swój trading!


TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk