• Odbierz prezent
GONET OFICJALNIE DEBIUTUJE NA POLSKIM RYNKU
fot. freepik.com

GONET.TV daje możliwość oglądania, bez podpisywania umowy, 100 kanałów telewizyjnych na żywo, tysięcy filmówi seriali na żądanie,a także słuchania 25 tysięcy stacji radiowych w najniższej na rynku cenie. Jako jedyna platforma, umożliwiaoglądania programów w jakości HD przy łączu o niskiej prędkości, tj. 3 Mb/s.Oferuje bezpłatne nagrywanie i przechowywanie programów do 30 dni, a także ich pauzowania i przewijanie w czasie oglądania na komputerze, urządzeniach mobilnych i telewizorze.

Gonet.tv to inteligentna telewizja internetowa bez konieczności instalacji satelity, anteny czy kabla. Platforma, w przeciwieństwie do swoich konkurentów, oferuje w bardzo atrakcyjnej cenie tylko jeden pakiet w ramach, którego klienci mogą aktualnie oglądać 100 kanałów telewizji na żywo (61 po polsku), 1246 filmów, seriali, dokumentów i programów na żądanie dostępnych w bibliotece VOD, a także słuchać 25 632 stacji radiowych (ponad 600 w języku polskim). Warto także dodać, iż oferta programowa jest stale rozbudowywana, dzięki czemu liczba poszczególnych stacji, programów i audycjizwiększa się co miesiąc.

Wśród ponad 60 polskich kanałów na uwagę zasługują filmowe stacje dostępne w wysokiej rozdzielczości, w tym: Filmbox Premium HD, Filmbox Family HD, Filmbox Extra HD, Filmbox Action HD, Kino TV HD czy Kino Polska HD. Popularnością cieszą się także kanały popularno-naukowe, np. NASA TV, jak i wiele kanałów dla dzieci czy zagranicznych stacji w językach angielskim, niemieckim, rosyjskim, czeskim czy ukraińskim. W skład oferty, bez dodatkowych opłat,wchodzą również kanały dla dorosłych w jakości HD: Extasy, Leo TV i Leo TV Gold.

Co wyróżnia Gonet.tv?

Jako jedyna platforma na polskim rynku, wykorzystuje do transmisji kanałów HD kodek H.265. Dzięki czemu, do oglądania kanałów w wysokie rozdzielczości wymagane jest posiadanie minimalnej transmisji danych. Do oglądania wystarczy połączenie internetowe o prędkości jedynie 3 Mb/s. Dzięki swojej mobilności GONET.TV daje swoim klientom możliwość oglądaniapolskich kanałów TV na żywo także za granicą, naterenie całej Unii Europejskiej, np. w trakcie urlopu lub wyjazdu służbowego.

W przypadku większości stacjiistnieje możliwość oglądania już wyemitowanych programów nawet do 30 dni od ich daty emisji. Nagrywanie, jak i odtwarzanie już zapisanych filmów, programów, audycji jest bezpłatne i dostępne dla każdego klienta, bez ograniczeń ilościowych. Do dyspozycji jest też możliwość automatycznego nagrywania każdego odcinka serii i oglądanie go w późniejszym czasie. Co ważne, każdy kanał można przewijać i pauzować w czasie rzeczywistym.

GONET jest dostępna zarówno poprzez przeglądarkę internetową, jak i w formie aplikacji na urządzenia mobilne Android i iOS, a także poprzez dekoder Android TV z obsługą 4K.Urządzenie posiada 2 GB pamięci RAM DDR4, 16 GB pamięci flasheMMC oraz dwa porty USB. Łączność z internetem odbywa się zarówno przewodowo (Ethernet), jak i bezprzewodowo (Wi-Fi). Rozbudowany przewodnik po programachtzw. EPG prezentowany z linią czasową, z którego można przejść do oglądania poszczególnych kanałów,a także funkcja obraz w obrazie (PiP),dodatkowo pozwalają w pełni cieszyć się ofertą telewizji online.

Ekspansja

Spółka, która zarządza platformą powstała 2016 roku w Czechach, gdzie jest jednym z liderów rynku. Startup, założony przez grupę pasjonatów, w krótkim czasie zadebiutował również na Słowacji i działa z sukcesem na obu rynkach pod nazwą Lepší.TV.Firma obecna jest także na rynku chorwackim. Teraz przyszedł czas na oficjalny start w Polsce.

- Przez ostatnie kilka miesięcytestowaliśmy polski rynek w zakresie podstawowej oferty programowej. W związku z tym, że wyniki nas pozytywnie zaskoczyły, podjęliśmy decyzję o oficjalnym debiucie w marcu 2021 r., co zbiegło się z podpisaniem umowy na setny kanał telewizyjnyi rozpoczęciem jego nadawania na naszej platformie.– mówi Marek Slonina, Country Manager Poland w GONET.TV. –Ufamy, że oferowane pakiet usług, w połączeniu z atrakcyjnąceną oraz dodatkowymi udogodnieniami, których nie posiada nasza konkurencja, pozwoli nam w szybkim tempie dotrzeć do wielu nowych klientów w Polsce i odnieść sukces podobny do tego w Czechach, gdzie jesteśmy jednym z liderów rynku.Dotychczas, aby przetestować polski rynek, zainwestowaliśmy milion złotych. Na ekspansję planujemy przyznać jeszcze kilka milionów złotych.

– dodaje szef GONET.TV w Polsce.

Ile kosztuje?

GONET.TV to jedynie 1 zł za pierwszy miesiąc korzystania z pełnego pakietu,w tym wszystkich stacji premium. Jeżeli oferta spotka się z uznaniem klienta, wówczas opłata za kolejne okresy wynosi 29 zł za miesiąc lub 324 zł za rok, co stanowi najniższą cenę na rynku za kompleksową ofertę. Za abonament można płacić kartą, przelewem, a nawet przekazem pocztowym. Oczywiście, przy wyborze ostatniej opcji usługa nie będzie aktywowana od razu, ale dla niektórych to jedyna możliwość, której nie oferuje konkurencja.

Więcej: https://www.gonet.tv

***

O GONET.TV

Platforma umożliwia nowoczesne oglądanie telewizji online za pomocą internetu i oferuje następujące korzyści: najniższą cenę na rynku, nagrywanie i oglądanie programów do 30 dni wstecz, pauzę i przewijanie podczas transmisji, 100 stacji w tym kanały premium w cenie podstawowej oraz łotwą obsługę. A także sekcja "To najlepsze z TV" z ponad tysiącem najlepszych filmów, seriali, dokumentów i programów dla dzieci.GONET.TV działa na telewizorze, telefonie komórkowym, tablecie i komputerze.


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk