• Odbierz prezent
 Gobarto SA - najbardziej spadkowa spółka dzisiejszej sesji!
fot. freepik.com

Sesja handlowa dobiegła już końca. Jakim spółką warto poświęcić teraz więcej uwagi? Po dokonaniu analizy dzisiejszego dnia najbardziej spadkową spółką okazała się Gobarto SA. Poniżej znajdziesz najistotniejsze wartości, między innymi: najwyższy i najniższy kurs, cenę otwarcia i zamknięcia, wolumen obrotu, teoretyczny kurs otwarcia oraz wiele innych.


 

Handluj CFD na indywidualne akcje najlepszych firm bez prowizji!

Przejdź do strefy klienta

Tickmill obecnie oferuje szereg popularnych kontraktów CFD na akcje USA, w tym Netflix, Amazon i Tesla, które są dostępne do handlu na potężnej platformie MT5 bez prowizji i z jednymi z najniższych spreadów na rynku. W ofercie znajduje się również dostęp do rynku Forex, Indeksów giełdowych, surowców szlachetnych, a wszystko to w konkurencyjnych spreadach.

65% inwestorów traci środki


 

Zgodnie z informacjami jakie podaje Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie łatwo zauważyć, że notowania Gobarto SA spadły podczas dzisiejszej sesji aż o -15.44117 %!

 

Najważniejsze zmienne dla spółki Gobarto SA

Cena na początku sesji giełdowej

6.65

Cena na zamknięciu dzisiejszej sesji

5.75

TKO

5.75

Kurs odniesienia

6.8

Najwyższa cena akcji

6.65

Najniższy kurs

5.75

Wolumen obrotu

240

Wartość obrotu

1380

Najniższa cena akcji z ostatnich 52 tygodni

2

Najwyższy kurs z ostatnich 52 tygodni

2.46Adrian Baranowicz

Redaktor portalu FXMAG. Związany z rynkiem kapiałowym nieprzerwanie do 2018 roku, trader z wyboru i zamiłowania. Aktywny między innymi na rynkach surowcowych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk