• Odbierz prezent
GMT: Zwołanie NWZA na dzień 28 kwietnia 2021 roku (2021-03-29 18:53)
Zarząd Genomtec S.A. z siedzibą we Wrocławiu („Emitent”) informuje o zwołaniu na dzień 28 kwietnia 2021 roku Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Emitenta, które rozpocznie się o godzinie 12:00 w siedzibie Emitenta we Wrocławiu (54-066), przy ul. Stabłowickiej 147.

Pełny tekst ogłoszenia o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki oraz treść projektów uchwał, które mają zostać podjęte na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Emitenta, jak również wyliczenie zmian statutu oraz projekt tekstu jednolitego statutu znajdują się w załącznikach do raportu.

Ponadto, zgodnie z art. 402(3) Kodeksu spółek handlowych na stronie internetowej https://genomtec.com/akcje/#walne-zgromadzenie zamieszczono pełną treść ogłoszenia o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia wraz z załącznikami, w tym formularzami, pozwalającymi na wykonywanie prawa głosu przez pełnomocnika.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w Polsce, Emitent zwraca uwagę Akcjonariuszy, na możliwość udzielenia pełnomocnictwa do uczestnictwa i głosowania w imieniu Akcjonariuszy zgodnie z instrukcją głosowania. Pełnomocnikiem może być m.in. wyznaczony pracownik Emitenta. W przypadku pytań dotyczących głosowania przez pełnomocnika, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: investors@genomtec.com

Podstawa prawna: § 4 ust. 2 pkt 1, 2 i 3 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASO NewConnect
Data
Imię i Nazwisko
Stanowisko
Podpis
2021-03-29 18:53:22Michal WachowskiCzłonek Zarządu

EBI

EBI - Komunikaty ze spółek 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk