• Odbierz prezent
Globalny partner zespołu Premier League - Wolverhampton Wanderers FC otwiera własny rynek CoinDeal Tokenów!

Niewielu młodym giełdom kryptowalut udaje się w szybkim tempie osiągnąć sukces, prędki rozwój pokazuje także często rychły upadek działalności, co zraża amatorów cyfrowych walut i niekorzystnie wpływa na całą branżę. Sprawnie prosperująca platforma powinna rozrastać się w niesamowitym tempie, lecz także pamiętać o bezpieczeństwie swoich użytkowników. Niektórym się udaje i warto przyjrzeć się temu z bliska, dziś pod lupę weźmy platformę, która zyskała ponad 350 000 użytkowników w niecałe dwa lata i jest także partnerem popularnej angielskiej drużyny piłkarskiej.

 


Zrejestruj się na CoinDeal

 

Najpierw własna platforma, potem własny coin...

Kilka miesięcy temu CoinDeal, podobnie jak inne wiodące światowe giełdy, stworzył swoje własne tokeny. Funkcjonują one pod nazwą: CoinDeal Token (CDL). Waluta ta była dystrybuowana do użytkowników przez cztery miesiące. Możliwe było skorzystanie z puli bezpłatnych tokenów, które dają dostęp do wielu funkcji (dwa tygodnie przed otwarciem rynku właściciele platformy oszacowali, że pula może wzrosnąć ze 100 do 500 tokenów). CDL to wewnętrzny token wymiany, który powstał w celu zapewnienia dodatkowej funkcjonalności na giełdzie dla użytkowników.. Warto zaznaczyć, że był to pierwszy token na świecie przekazany nowym i obecnym traderom za darmo!

Token CDL został stworzony na blockchainie ETH

Pozwala on na szybsze tworzenie bloków bez uszczerbku dla bezpieczeństwa blockchaina, co oznacza, że ​​transakcje są przetwarzane sprawniej.

Rynek CDL startuje dziś, 12. listopada i będzie dostępny w następujących parach: CDL/BTC (CoinDeal Token/Bitcoin) i CDL/USDT (CoinDeal Token/Tether).

Cena jednego CDL nie była nikomu znana do momentu uruchomienia rynku i jeszcze chwilę będzie się kształtować, a wpływ miało na to wiele czynników. Wartość coina została określona jeszcze przed startem rynku, między innymi na podstawie funkcjonalności, które umożliwia posiadanie CDL Tokena, a także jego popularność. W dniu 11 listopada 2019r. CoinDeal podzielił się informacją , że ich token zdobył już ponad 86 000 użytkowników! I na tle innych wiodących giełd, wynik ten przedstawia się naprawdę imponująco.

CoinDeal Tokeny umożliwiają dostęp do wielu udogodnień,. a są to między innymi:

- obniżone prowizje transakcji, z możliwością zredukowania aż do 0%,

- priorytet obsługi klienta,

- zaawansowane funkcje handlowe,

- dostęp do platformy handlu społecznościowego,

- dostęp do głosowania na nowe kryptowaluty.

Kryptowaluty w gościnie u Premier League

CoinDeal od dwóch sezonów sponsoruje angielską drużynę piłkarską z Premier League - Wolverhampton Wanderers FC.

Po udanym sezonie 2018/2019 giełda nie mogła odmówić kontynuacji współpracy z tak świetnym zespołem. Jak przyznają twórcy giełdy, Wilki są praktycznie częścią rodziny, a ich udane partnerstwo można zaobserwować między innymi w mediach społecznościowych.

Wolves to profesjonalny angielski klub piłkarski z siedzibą w mieście Wolverhampton w West Midlands. Od wielu lat osiąga doskonałe wyniki zarówno w Premier League, jak i w Lidze Europy.

Ponadto giełda organizuje wiele konkursów dla fanów drużyny piłkarskiej. Dziś kończy się jeden z nich: https://coindeal.com/pl-pl/news/big-wolves-coindeal-contest Można wygrać koszulki z podpisami, piłkami, a nawet zaproszeniami na mecze. W poprzednim sezonie zorganizowali także konkurs na “maskotkę”, dzięki czemu spełnili marzenie 12-letniego chłopca o wejściu na boisko z Wilkami.

Ciągłe ulepszenia domeną rozwijającej się platformy

Jakiś czas temu CoinDeal dodał możliwość analizy danego rynku w wersji PRO. Dzięki aktualizowanym na bieżąco wykresom zaawansowani traderzy mogą porównywać wszystkie wskaźniki, np.:

- najnowsze informacje o danej kryptowalucie z mediów społecznościowych,

- obraz całego rynku w czasie rzeczywistym, z naciskiem na zachowania społeczne i potencjalną przyczynę zmian cen,

- kluczowe wskaźniki nastrojów na rynku,

- historię danej waluty.

Wkrótce to przydatne dla każdego tradera narzędzie zostanie również dodane do aplikacji mobilnej.

OTC – rynek pozagiełdowy

Jest to idealne rozwiązanie dla traderów, którzy chcą realizować duże zamówienia z pewnością, że transakcja nie spowoduje nagłego wzrostu lub spadku ceny monety, a tym samym nie narazi innych traderów na straty.

CoinDeal z OTC zapewnia jeszcze większą płynność i prywatną, bardziej spersonalizowaną obsługę dla osób, które muszą realizować duże zamówienia. Handel za pośrednictwem OTC będzie możliwy od 10 USD (0,001 BTC) do 5 BTC, a prowizja zawsze wynosi 0%.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak handlować z OTC i jakie pary są dostępne – śledź CoinDeal w mediach społecznościowych (lista u dołu strony).

Licencja maltańska VFA

Malta starała się stworzyć regulowane ramy dla innowacyjnych technologii, które będą oparte na trzech filarach: ochronie konsumenta, integralności rynku i stabilności finansowej. Te kompleksowe ramy prawne zostały wprowadzone po raz pierwszy na świecie i były wyczekiwane przez ekspertów, operatorów i inwestorów Fintech.

CoinDeal zarejestrowany jest na Malcie pod numerem rejestracyjnym C 88465 i adresem Villa Malitah Mediterranean Street, The Village St. Julians STJ 1870 Malta.

Na Malcie działa na podstawie tak zwanej licencji przejściowej, która pozwala im działać w oczekiwaniu na zatwierdzenie MFSA. Wszystkie te działania są zgodne z prawem i podlegają przepisom maltańskim. CoinDeal musi spełniać wymagania VFA (wirtualnego składnika aktywów finansowych) klasy 4. Posiadacze licencji są uprawnieni do świadczenia dowolnej usługi VFA. Posiadacze licencji klasy 4 mogą przechowywać lub kontrolować aktywa lub pieniądze klientów w związku ze świadczeniem Usługi VFA.

Licencja VFA jest dostępna w 4 klasach. Coindeal dołożył wszelkich starań, aby otrzymać najwyższą, a tym samym najtrudniejszą klasę.

Giełda funkcjonuje na 13 rynkach w 13 stanach w USA

Niedawno CoinDeal ogłosiło również wejście do Stanów Zjednoczonych. W tym momencie potwierdzono już stany, w których użytkownicy mogą korzystać z platformy: Idaho, Illinois, Indiana, Kansas, Montana, New Hampshire, New Jersey, Pennsylvania, Tennessee, Texas, Virginia, Wisconsin, Wyoming. Handel jest możliwy na następujących rynkach:

ETH/BTC, LTC/BTC, XRP/BTC, EOS/BTC, BCH/BTC, DOGE/XRP, BCHSV/BTC, XMR/BTC, USDT/BTC (niedostępne w Teksasie), TUSD/BTC (niedostępne w Teksasie ), ZEC/BTC. CDL/BTC, CDL/USDT (niedostępne w Teksasie).

Wkroczenie do USA jest jednym z wielu kamieni milowych dla CoinDeala. Giełda zapowiada szybki rozwój i ciekawsze funkcje dla swoich użytkowników.

Zrejestruj się na CoinDeal

 

Dlaczego warto się tym zainteresować?

Jak zatem widzimy, CoinDeal intensywnie zwiększa swoje pole ekspasji, nieustannie poprawiając przy tym swój sposób działania. Sama branża krytptowalut rozwija się zresztą w dynamicznym tempie. Warto zatem "trzymać rękę na pulsie" i być na bieżąco ze wszelkimi nowościami, gdyż przysporzyć nam to może dużo zysku i satysfakcji. Nieustannie uczmy się więc i nie pozwólmy, by technologia zostawiła nas w tyle. Każdy dzień to bowiem kolejne możliwości, by poprawić swoją jakość życia, dowiadując się nowych rzeczy.

Notowania: BITCOIN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Łukasz Parys

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk