• Odbierz prezent
Gigantyczne spadki kursu dolara! Euro i funt w górę, zniżka franka. Zobacz, ile złotych zapłacisz w tej chwili za te waluty

Co wydarzyło się w ciągu ostatnich godzin na rynku Forex? Sprawdźmy najnowsze kursy funta GBP/PLN, franka CHF/PLN, euro EUR/PLN i dolara USD/PLN.

 

Ograł bukmachera na ponad milion złotych!

 

Kurs dolara w relacji do polskiej waluty

Kurs dolara USD/PLN zaliczył olbrzymie spadki podczas ostatnich godzin. Aktualnie za jednego dolara zapłacimy 4,1475 zł. Punktem wsparcia dla kursu dolara USD/PLN jest teraz poziom 4,134 zł.

kurs dolara USD/PLN

Wykres kursu dolara amerykańskiego

Kurs euro do złotego

Kurs euro EUR/PLN zyskał na wartości w ciągu ostatnich godzin. Za jedno euro zapłacisz w tej chwili 4,5445 zł. Wsparciem dla kursu euro EUR/PLN jest poziom 4,528 złotego.

kurs euro EUR/PLN

Wykres kursu euro

Płać za oszczędzanie, czyli ujemne stopy procentowe:

Kurs franka w stosunku do złotówki

Kurs franka CHF/PLN zniżkował podczas ostatnich godzin na rynku walutowym. Za jednego franka trzeba teraz zapłacić 4,2979 złotego. Punktem wsparcia dla kursu franka CHF/PLN jest pułap 4,28 zł.

kurs franka CHF/PLN

Wykres kursu franka szwajcarskiego

Kurs funta wobec polskiego złotego

Kurs funta GBP/PLN zyskał na wartości w ciągu dzisiejszej sesji. Jeden funt jest teraz wart 5,2245 zł. Oporem dla kursu funta względem złotego jest poziom 5,243 zł.

kurs funta GBP/PLN

Wykres kursu funta brytyjskiego

Notowania: USDPLN

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/

Oskar Nawalany

Entuzjasta kryptowalut oraz inwestycji długoterminowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Interesuje się stosunkami gospodarczo-politycznymi oraz psychologią inwestowania.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk