• Odbierz prezent
Giełdy zarumieniły się ze wstydu... Tak walnęło! | #18 Spółki czy spod lady

Gorączka opanowała giełdy na całym świecie. Ropa tanieje, ale to wcale nie znaczy, że zapłacimy mniej za paliwo podczas tankowania. Koronawirus staje się coraz bardziej realnym zagrożeniem, a gwałtowna korekta spadkowa na globalnych rynkach już niedługo może zamienić się w odwrócenie trendu. Chociaż nie na WIG20, który znów przespał hossę, za to chętnie bierze udział w spadkach.. Co robić, jak żyć w tych trudnych, ale ciekawych czasach? O tym w 18. odcinku "Spółki czy spod lady".

 

 

Czytaj także: Kupuj, taniej nie będzie! No chyba, że będzie... | #17 Spółki czy spod lady

Ostatnie gwałtowne spadki na giełdach to sygnał do kupna, czy może czerwona lampka, mówiąca "uciekaj"? Obalamy mity związane z rynkową paniką, a także z refleksem godnym Internet Explorera opisujemy to, co dzieje się na rynku. Tu i teraz. Zapraszamy na kolejny odcinek naszego nowego cyklu nagrań o b.. Czytaj
Kupuj, taniej nie będzie! No chyba, że będzie... | #17 Spółki czy spod lady

 

 

Notowania: ROPA NAFTOWA (WTI)

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USOIL/

Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk