• Odbierz prezent
BitBay giełda kryptowaluty kantor

Giełda kryptowalut BitBay poinformowała o nowej usłudze. Jest nią internetowy kantor wymiany walut. Jak wyglądają szczegóły?

 

Kolejny krok BitBay

BitBay – znana polska giełda kryptowalut, która przeniosła swą siedzibę na Maltę, wprowadza kolejne nowe udogodnienia dla klientów. Niedawno BitBay wprowadziła dwie nowe kryptowaluty.

Wczoraj natomiast giełda poinformowała o uruchomieniu internetowego kantoru wymiany walut. Ma on na celu umożliwienie klientom szybkiej i wygodnej wymiany takich tradycyjnych walut, jak EUR, USD i PLN. Rozwiązanie to powstało w odpowiedzi na pytania klientów, czy mogą np. wymienić euro na złotówki. Dzięki temu klienci BitBay nie muszą już korzystać z dodatkowych platform wymiany walut.

Jak informuje komunikat, giełda nie pobiera i nie ma zamiaru w przyszłości pobierać prowizji od wymiany.

Kantor już działa i można z niego korzystać, kupując i sprzedając każdą z trzech oferowanych walut.

Operatorem usługi jest Igoria Trade S.A. Spółka ta powstała w 2011 r. w Warszawie. Jest dostawcą międzynarodowych usług doradczych oraz płatniczych dla przedsiębiorców i osób prywatnych. Uzyskała także status Europejskiej Instytucji Płatniczej. Oferuje również takie usługi, jak transfery i rachunek powierniczy Escrow.

 

Magazyn: Rafał Zaorski - Zarobił 2,5 mln w 24h

Rafał Zaorski - Zarobił 2,5 mln w 24h
Jak stać się dobrym spekulantem - szczery wywiad z Rafałem Zaorskim Historia katastrofy większej niż Amber Gold Czy dało się zarobić na debiucie spółki Ferrari  Dlaczego rynek gamingowy jest przegrzany Czy Blockchain traci impet
Czytaj

 

Jak korzystać z kantoru?

Aby skorzystać z usługi, należy przejść do zakładki „Kantor FIAT”. Następnie należy zapoznać się z regulaminem i kliknąć przycisk „Aktywuj”, aby przejść do kantoru. Kolejnym krokiem jest wybranie waluty, którą chcemy wymienić oraz waluty, na którą chcemy dokonać wymiany. Dzięki znakowi kłódki możemy sobie wybrać, czy wprowadzimy kwotę, którą chcemy wymienić czy kwotę, którą chcemy otrzymać. Ostateczna wartość jest obliczana automatycznie na podstawie aktualizowanych na bieżąco kursów wymiany walut. Transakcję zatwierdzamy, klikając przycisk „Wymień”.

Kantor FIAT jest dostępny tylko dla zweryfikowanych użytkowników. Minimalna wartość transakcji wynosi 25 zł, 10 euro lub 10 dolarów.

 

Szukasz miejsca gdzie swobodnie możesz dyskutować o kryptowalutach, bitcoinie, tokenach oraz ICO?

 

Dołącz do facebookowej grupy CoinGroup


Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, inwestor indywidualny. Lokuje kapitał głównie w małe spółki z dużym potencjałem wzrostu.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk