• Odbierz prezent
GG World zebrał już ponad 5 milionów dolarów – projekt rusza z pełną mocą

Publiczna sprzedaż tokenów GGCOIN trwa, a jej rezultaty pozytywnie zaskakują, szczególnie biorąc pod uwagę aktualne zawirowania na rynku krypto. W ciągu kilku dni od startu publicznej emisji (30.11.2018)  projektowi udało się zebrać ponad pięć milionów dolarów, dzięki czemu jego uruchomienie w najbliższej przyszłości jest pewne. W odróżnieniu od wielu innych projektów, GG World ma już gotowy, działający produkt oraz uzyskało liczne licencje rządowe, co pozwoli firmie na szybkie rozwinięcie skrzydeł. Dzięki zebranym funduszom, firma będzie w stanie przyspieszyć skalowanie projektu oraz przystąpić do szeroko zakrojonej kampanii marketingowej.

 

GG World Lottery - rewolucja w branży loterii

GG World ma w planie zrewolucjonizować istniejącą branżę loterii, a w szczególności skupić się na kwestii infrastruktury niezbędnej do prowadzenia loterii. Z tego właśnie powodu pierwszym kontynentem, na którym firma wprowadzi swoje rozwiązania wykorzystujące technologię blockchain dla krajowych loterii online, będzie Afryka, zaczynając od Zambii.

Firma poinformowała, że środki pozyskane ze sprzedaży tokenów będą przeznaczone na dynamiczną kampanię marketingową, koszty związane z obsługą prawną, zabezpieczenie pierwszych wygranych w zambijskiej loterii oraz rozwój działalności na kolejnych rynkach, gdzie GG World uzyskało już licencje. Zgodnie z pierwotnym założeniem, firma chwali się także zaangażowaniem we wspieranie lokalnej społeczności. W przypadku Zambii będzie to sponsoring lokalnych zespołów sportowych oraz wsparcie lokalnych organizacji charytatywnych.

 

Zambia – pierwszy kraj na mapie GG World

W chwili obecnej najbardziej intensywne działania związane są z uruchomieniem loterii w Zambii (https://lottozambia.com), gdzie firma rozpoczyna działania marketingowe. Zambia została wybrana jako pierwszy kraj ze względu na położenie i atrakcyjność tamtejszego rynku, jak również otrzymanie licencji na uruchomienie loterii. Zambia to kraj sąsiadujący między innymi z Tanzanią, Malawi, Mozambikiem, Botswaną oraz Demokratyczną Republiką Konga. Po uruchomieniu tamtejszej loterii, GG World planuje dalszą ekspansję na afrykańskich rynkach, co da podwaliny dla powstania GG World Lottery.

Wybór Zambii jako pierwszego kraju może wydawać się dość nietypowy, jednak sytuacja staje się znacznie bardziej zrozumiała, kiedy przyjrzymy się specyfice tamtejszego rynku. Według analityków Międzynarodowego Funduszu Walutowego wzrost PKB w Afryce będzie oscylować w okolicy 4%, czyli będzie niemal dwukrotnie większy niż w Europie. Kontynent ten zyska również na znaczeniu ze względu na fakt, że w 2040 roku Afryka ma posiadać największą siłę roboczą na świecie.

Z punktu widzenia projektu, bardzo istotne są też uwarunkowania w kwestii rynku rozwiązań mobilnych. W 15 najbardziej rozwiniętych krajach afrykańskich dostęp do telefonów komórkowych posiada 90-proc. ludności. Afryka jest jednocześnie najszybciej rozwijającym się rynkiem rozwiązań mobilnych na świecie. Na wybór miał także wpływ CEO firmy, Mark Hutchinson, będący doskonale znaną postacią w branży loterii z 35-letnim doświadczeniem, ze szczególnym uwzględnieniem rynków wschodzących, takich jak Afryka.

Firma chwali się również faktem, że jako pierwsza w tej branży połączy regulowaną prawnie działalność z wykorzystaniem technologii blockchain oraz opracowaniem wyjątkowego Generatora Liczb Prawdziwie Losowych (ang. True Random Number Technology), wykorzystującego podstawy fizyki kwantowej. Rozwiązanie to będzie ponadto certyfikowane przez uznany autorytet branży hazardowej – Gaming Laboratories International. Zastosowanie tej technologii ma ostatecznie rozwiązać problem wiarygodności losowań, do dziś trapiący tradycyjne loterie.

STO GG World jest wyjątkowe także z punktu widzenia potencjalnych posiadaczy tokenów. W odróżnieniu od wielu innych, GGCOIN został stworzony jako źródło pasywnego dochodu, które nie wymaga podejmowania przez posiadacza jakichkolwiek aktywnych działań, jak choćby konieczność obrotu nabytymi tokenami. Każdy z inwestorów uzyska dożywotni udział w dochodach w postaci wypłacanej kwartalnie dywidendy, obliczanej w oparciu o każdą główną wygraną w loterii, co jest niespotykanym dotychczas modelem biznesowym.

Tokeny GG World można nabyć w trakcie trwającej aktualnie sprzedaży publicznej na stronie projektu. Zespół odpowie chętnie na wszelkie pytania związane z projektem na grupie Telegram.

 

Dołącz do rewolucji w świecie loterii, otrzymaj dożywotni udział w zyskach.

 DOŁĄCZ TERAZ

 

 

 

 


GG World Lottery

Projekt oferujący krajowe loterie online, prowadzone w ramach rządowych licencji. Uczciwość i transparentność losowań zapewnia wykorzystanie technologii blockchain. Publiczna sprzedaż tokenów STO trwa, projekt pozyskał 5,5 miliona dolarów w fazie prywatnej sprzedaży.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk