• Odbierz prezent
GG WORLD LOTTERY – Pierwsze regulowane rządowo loterie blockchain

Światowa branża loterii stanowi gigantyczny, wart miliardy dolarów rynek. Pomimo swojej atrakcyjności, branża ta zmaga się jednak z licznymi problemami. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, GG World Lottery podjęło się zadania ich rozwiązania i ożywienia świata loterii dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, stwarzając użytkownikom okazję do zyskownej inwestycji.

 

GG World Lottery - 5,5 milionów USD zebrane w fazie pre-sale

GG World Lottery chce rozwiązać wszystkie problemy trapiące branżę dzięki złożonemu podejściu, łączącemu wykorzystanie technologii blockchain z rozpoczętymi już, zakrojonymi na szeroką skalę działaniami marketingowymi. Projekt wykorzystuje technologię blockchain w celu zagwarantowania transparentności i uczciwości losowań. Jest ponadto pierwszym tego typu projektem, wykorzystującym Generator Liczb Prawdziwie Losowych (eng. TRNG – True Random Number Generator), który ma zastąpić wątpliwe pseudo generatory i metody losowania, stosowane przez istniejące loterie. Technologia TRNG gwarantuje całkowitą losowość liczb dzięki wykorzystaniu zasad fizyki kwantowej. Opracowany przez firmę system będzie certyfikowany przez Gaming Laboratories International – światowy autorytet w dziedzinie certyfikacji w branży gamingowej, co ma jeszcze bardziej zwiększyć wiarygodność rozwiązania.

Kolejnym aspektem, mającym świadczyć o wyjątkowości GG World Lottery jest jej charakter i globalne podejście do działania. GG International będzie organizatorem licznych krajowych loterii, wspieranych przez lokalne rządy. Jeżeli w danym kraju organizowana jest już loteria, GG International będzie jej oficjalnym parterem. Firma rozpoczyna ekspansję od krajów położonych w Afryce, a następnie planuje rozwijać swoją działalność na terenie Azji i Ameryki Południowej.

Na czele GG International stoi Mark Hutchinson (CEO), weteran światowej branży loterii. Ma na swoim koncie między innymi pracę nad Lotto America, które przekształciło się następnie w jedną z największych loterii świata, Powerball. Pracował także nad nacjonalizacją loterii w Wielkiej Brytanii i Afryce Południowej. Jego portfolio zawodowe obejmuje ponad 25 loterii na całym świecie.

 

Globalne, licencjonowane loterie

Wszystkie organizowane przez firmę loterie będą w pełni regulowane rządowo i transparentne. Dzięki podpisaniu licznych umów z organami regulacyjnymi, GG International zdołała uzyskać 17 licencji w 12 krajach. Pierwszą z loterii będzie Lotto Zambia, która jest już w trakcie uruchamiania.

GG World Lottery chce wykorzystać dynamicznie rozwijający się rynek mobilny. Urządzenia mobilne mają zastąpić praktycznie cały sprzęt wykorzystywany w tradycyjnych loteriach, taki jak terminale czy skanery wymagane do sprzedaży losów. Gracze będą mieli możliwość zakupu losu o dowolnej porze dnia i nocy, z dowolnego miejsca. Podejście to ma na celu uproszczenie całego procesu, jak również zwiększenie zasięgu organizowanych loterii.

Przez swoją działalność firma zamierza także wspierać działania charytatywne. Zobowiązanie to jest istotną częścią zawartych przez nią umów operatorskich. Pozwoli to na wsparcie rozwoju lokalnych społeczności, jak również ułatwi działania marketingowe.

Wyjątkowym aspektem projektu GG World jest ponadto atrakcyjny dla inwestorów model biznesowy. Oferowany token GGC został zaprojektowany nie jako kolejna kryptowaluta służąca spekulacji, lecz jako źródło pasywnego dochodu dzięki dożywotniemu udziałowi w dochodach firmy. Każdy z inwestorów otrzyma dożywotnią, wypłacaną kwartalnie dywidendę, której wysokość będzie obliczana na podstawie każdej głównej wygranej oraz liczbie krajów, biorących udział w GG World Lottery. Token GGC z tego powodu nie będzie podatny na wahania kursów pozostałych kryptowalut. 

 

Firma przygotowała także wyjątkowy program partnerski, pozwalający zdobyć dodatkowe tokeny. Każdy z partnerów otrzyma 5% udziału w przychodach z tokenów, zakupionych przez poleconych przez niego inwestorów.

 

Publiczna sprzedaż tokenów rozpoczęła się 30 listopada 2018 i potrwa do 28 lutego 2019. Więcej informacji można znaleźć na stronie ICO GG World Lottery.

 

Autor publikacji: GG World Lottery


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk