• Odbierz prezent
Geometria rynku - precyzyjne wejścia w pozycję - Michał Kurach na XTB Trading Club [LIVE]

Zakres tematyczny warsztatu: 

Wyznaczenie odpowiedniego miejsca otwarcia pozycji jest kluczowe dla tradera. Podczas szkolenia dowiesz się w jaki sposób wykorzystać geometrię rynku do znalezienia silnych wsparć i oporów na wykresie.

 

Michał Kurach - Specjalista od zagadnień geometrii rynkowej. Twórca metody „timing trader” i jednen z pierwszych Polaków, który postanowił edukować traderów indywidualnych, skupiając się na zniesieniach Fibonacciego oraz harmonic tradingu. Z natury jest racjonalizatorem procesów. Usprawniał dostępne elementy wiedzy dodając elementy własne, aż wreszcie stworzył jednolity i spójny system. Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że Timing Trader jest jak Brazylijskie Ju Jitsu – cały czas się rozwija i dostosowuje się do nowych warunków rynkowych, bo Michał dokonuje nowych obserwacji i zmian. Jak sam mówi, Timing Trader to on.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk