• Odbierz prezent
Geniusz makroekonomii, sprawny marketer i psycholog tłumu. Soros w zaktualizowanej aplikacji TMS

„W latach 90. XX w. George Soros był nazywany najbardziej wpływowym człowiekiem między Uralem a Renem, teraz jest najbardziej znienawidzony między Odrą a Bugiem” – tak zaczyna się audiobook „George Soros – Wykorzystać kryzys”, który powstał w partnerstwie TMS Brokers. Historia jest o tyle ciekawa, że prezentuje nie tylko perypetie z życia spekulanta rynkowego, ale i dlatego, że jego biografia stanowi soczewkę współczesnej historii gospodarczej. Dostęp do audiobooka jest darmowy – wystarczy pobrać zaktualizowaną właśnie aplikację do mobilnego tradingu TMS Brokers i założyć konto demo.

George Soros znany jest jako człowiek, który złamał Bank Anglii. Ale co tak naprawdę o nim wiadomo, poza tym, co sam o sobie lubi mówić? Na czym polega sukces amerykańskiego spekulanta walutowego? Jak Amerykanin pochodzenia węgiersko-żydowskiego został miliarderem, wyłącznie spekulując?

 

POBIERZ BEZPŁATNĄ APLIKACJĘ I AUDIOBOOK!

 

Wiadomo o nim to, że wychowywał się w rodzinie klasy średniej i bywało, że prosił sąsiadów o wsparcie, co sprawiło, że przez lata w jego gabinecie wisiał napis „urodziłem się biedny, ale nie umrę biedny”. Wiadomo też, że jak na genialnego spekulanta był przeciętnym uczniem, ale był za to dobrym mówcą i świetnym graczem „Kapital”, czyli odpowiednika „Monopoly”. Do tej pory nie wiadomo było ile prawdy jest w tym, co mówił o sobie i o tym, czego dokonał. Fakty zostały jednak zweryfikowane i uwiecznione w formie audiobooka, który za darmo można pobrać w aplikacji do mobilnego tradingu TMS Brokers. Co dokładnie można w nim usłyszeć?

Weryfikacja faktów

Z audiobooka dowiesz się jakie założenia i filozofie sprawdził w praktyce Soros, a ponadto dlaczego sam o sobie myśli jak o naukowcu, a nie jak o szarej eminencji rynków finansowych. Usłyszysz między innymi co sprawiło, że Soros został inwestorem i co dało mu przewagę na rynku. Dzięki biografii poznasz także m.in. historię stuprocentowego zarobku na spadku, opowieść o wyrzutach sumienia Sorosa podczas sprzedaży damskich torebek oraz anegdotę o intuicji, która bierze się z bólu pleców.

Usłyszysz także o jego licznych wzlotach i upadkach, które nauczyły go inwestować. Jego biografia stanowi niezwykłą i inspirującą opowieść o poznawaniu własnego potencjału i wartości, które każdy może przekuć w sukces. Już dziś, możesz ją poznać całkiem za darmo, korzystając z audiobooka od TMS Brokers. Aby pobrać bezpłatny audiobook „George Soros – Wykorzystać kryzys”, pobierz aplikację do mobilnego tradingu TMS Brokers i załóż konto demo.

Ważna aktualizacja

Zyskasz nie tylko audiobook, ale i będziesz miał cały świat inwestycji w zasięgu ręki. TMS Brokers zaktualizowało bowiem aplikację do mobilnego tradingu do wersji 1.5. Jest teraz wygodniejsza i bardziej intuicyjna. Zmienia się sposób zlecania transakcji, ich porządkowania oraz zwiększa się liczba możliwości.

Aplikacja TMS Brokers jest stosunkowo młoda, ale niemal od razu została zauważona przez ekspertów i nominowana do nagrody Mobile Trends 2019. Co w niej wyjątkowego? Pozwala za darmo uczyć się inwestowania na prawdziwych instrumentach, ale bez ryzyka – na wirtualnych środkach. Aplikacja skupia w sobie cały świat inwestycji – bieżące informacje ze świata finansów, analizy, raporty, webinary, powiadomienia typu push o okazjach inwestycyjnych oraz rekomendacje wystawiane przez nagradzanych ekspertów TMS Brokers.

„To odpowiedź na prośby klientów”

- Aplikacja do mobilnego tradingu TMS Brokers zmienia się w odpowiedzi na prośby klientów – mówi Piotr Kardasz, Dyrektor Marketingu i Kierownik Rozwoju Mobile.

Najnowsza aktualizacja umożliwia szybsze zamykanie lub modyfikowanie pozycji, zamknięcie wszystkich pozycji jednocześnie oraz łatwiejsze ustawienie wielkości transakcji. Aktualizacja to również prostsza w obsłudze historia transakcji, nowe ekrany z wykresami, nowe ekrany modyfikacji transakcji oraz nowy kalkulator wielkości pozycji. Wszystkie pozycje są posegregowane: po instrumencie, wyniku, wielkości – wedle uznania. Aktualizacja to jeszcze szybszy dostęp do wykresów, szybsza opcja modyfikacji i zamykania zleceń. Wypróbuj i zobacz jak wygodne jest posiadanie wszystkich transakcji w jednym miejscu!

materiał TMSu

Ekran z wykresem


Teraz wszystkie otwarte pozycje na danym instrumencie są widoczne od razu pod jego wykresem. Daje to możliwość szybszej zmiany zleceń, modyfikacji, dodawania zleceń obronnych Stop Loss i Take Profit. Dodatkowo od teraz możesz zamykać zlecenie jednym kliknięciem.

 
 

materiał TMSu

Kalkulator pozycji


Znacznie łatwiej możesz ustawiać wartość transakcji, przeliczyć wymagany depozyt i obliczyć, a także określać parametry zlecenia obronnego (Stop Loss) oraz zlecenia realizującego Twój zysk (Take Profit).

materiał TMSu

Lista otwartych pozycji

Teraz modyfikowanie otwartych pozycji jest znacznie szybsze. Wystarczy dotknąć symbolu danego instrumentu, aby zmienić jego parametry lub zamknąć transakcję. Klikając strzałkę obok instrumentu możesz natychmiastowo zobaczyć wykres. Dodaliśmy także nową, łatwiejszą w obsłudze historię transakcji. Teraz możesz je sortować według instrumentu, kierunku i wyniku. Jak wolisz.

 

Obejrzyj specjalne wideo i zobacz, że inwestowanie może być proste! https://www.youtube.com/watch?v=EMgshGBgZpA


TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk