• Odbierz prezent
Geneza psychologii inwestowania - Krzysztof Powierza na XTB Trading Club

Tematem kolejnych czwartkowych warsztatów z cyklu XTB Trading Club będzie psychologia inwestowania i jej geneza. Zagadnienie przybliży Krzysztof Powierza już 19 kwietnia o godz. 16:00 w siedzibie XTB przy ul. Ogrodowej 58.

 

Po szkoleniu „Jak wejść na wyższy poziom tradingu” i kursie „Psychologia Skutecznego Tradingu” ze Stevem Wardem XTB pozostaje w temacie psychologii inwestowania. Podczas najbliższych warsztatów XTB Trading Club Krzysztof Powierza dokładnie omówi proces ewolucji profesjonalnego tradera. Prelegent przedstawi także swój system rozwoju na podstawie własnych doświadczeń.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Warsztaty będą dostępne zarówno stacjonarnie jak i online.

 

O prelegencie

Krzysztof Powierza - z rynkiem walutowym związany od 2010 roku. Karierę zawodową rozpoczął w 1989 r., jako przedsiębiorca w obszarze handlu i obrotu nieruchomościami – inwestuje w nieruchomości do dzisiaj. Dzięki wieloletniej aktywności w biznesie poznał zasady i uwarunkowania rynku, zdobył szerokie doświadczenie w takich dziedzinach, jak inicjowanie przedsięwzięć, kreowanie rozwiązań, nadzorowanie projektów. Propaguje ideologię stawiania przygotowania mentalnego jako podstawy w zyskownych  inwestycjach. Preferuje zdrowy styl życia.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk