• Odbierz prezent
Gdzie szukać okazji rynkowych? Handluj skutecznie
fot. freepik.com

Inwestycja w wiedzę wypłaca najlepsze odsetki - zgodnie z mottem Benjamina Franklina TMS Brokers zaprasza na bezpłatne szkolenia live trading. Głównym tematem pierwszego webinaru będzie to, jak należy szukać okazji inwestycyjnych, a drugim: jak poprawnie czytać wykresy.

W trakcie dwóch szkoleń ekspert opowie: które rynki podczas drugiej fali z COVID-19 mogą dodatkowo zyskać? W jaki sposób usprawnić swój trading? Skąd czerpać merytoryczną wiedzę oraz jak i kiedy najlepiej otwierać transakcje.

 

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWY WEBINAR!

Live trading to spotkanie inwestorów, podczas którego uczestnicy skupiają się na analizie rynku i realnym handlu na żywo. Formuła takiej sesji szkolenia TMS Brokers dostarcza wiedzę, praktyczne wskazówki i emocje, gdyż wszystko dzieje się na rzeczywistym rachunku. Nauka w praktyce, w wygodnej formie online.

Ucz się od eksperta na żywo!

Łukasz Zembik, ekspert rynku OTC i manager odpowiedzialny za cykle edukacyjne – w tym projekt Live trading - na realnym rachunku maklerskim pokaże swoje pomysły inwestycyjne, omówi bieżącą sytuację rynkową od strony technicznej i fundamentalnej, a także opowie w jaki sposób odpowiedzialnie zarządzać kapitałem. 

Podczas szkoleń Live Trading ekspert przedstawi również praktyczne techniki jak radzić sobie ze stresem związanym z nieprzewidywalnością rynku. Na bieżąco będzie komentował i uzasadniał swoje działania, co pomoże nawet niedoświadczonym osobom zrozumieć mechanizmy działania rynku.

 Szkolenie Live Trading jest bezpłatne, wystarczy się na nie zapisać. Odbędzie się 12 i 19 listopada o godzinie 18:00.


TMS Brokers

TMS Brokers to działający od 1997 roku, pierwszy walutowy dom maklerski w Polsce. Oferta TMS umożliwia handel bez prowizji na indeksach, walutach, kryptowalutach i surowcach. Klienci mogą korzystać z dwóch platform transakcyjnych: autorskiej aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers oraz MetaTrader 5, które umożliwiają dostęp do globalnych rynków z poziomu smartfona w dowolnym miejscu i czasie.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk