• Odbierz prezent
Gdzie jest limit zadłużenia? Trump tonie w sondażach. Startuje sezon wyników

Tydzień temu rynki żyły wyłącznie informacjami o stanie zdrowia Donalda TrumpaW tym tygodniu tematem dominującym jest kampania wyborcza w USA. Jest to bardzo dobry kontekst dla naszego dzisiejszego tematu. O ile Trump zapewnia, że czuje się już bardzo dobrze, tak temat pakietu stymulacyjnego jest wciąż niedokończony, a dla rynków kluczowy, zwłaszcza na trzy tygodnie przed wyborami prezydenckimi.

Zapraszamy na bieżącą analizę rynków z dr Przemysławem Kwietniem, a w niej jeszcze m.in:

  • Chiny mocno w górę po świętach, rosną kontrakty w USA.
  • Trump tonie w sondażach, chce wznowić kampanię.
  • Startuje sezon wyników.
  • W kalendarzu kluczowa inflacja (wtorek), sprzedaż w USA (piątek)

Oglądaj online:

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk