• Odbierz prezent
GBPUSD - wybicie z konsolidacji i sygnały wzrostowe dla funta
Z artykułu dowiesz się:

- Jak wygląda obecna sytuacja na rynku GBPUSD

Na rynku GBPUSD dziś widzimy spadki, które związane są z niepewnością dotyczącą wyników dzisiejszego referendum w Wielkiej Brytanii. Mimo wszystko z punktu widzenia technicznego możemy wnioskować, że funta czeka ruch w górę (co wskazywałoby na zwycięstwo w referendum przeciwników Brexitu).

Wczoraj doszło do istotnego wybicia górnego ograniczenia kilkumiesięcznej konsolidacji pomiędzy poziomami 1,407 i 1,466. Wcześniej kurs naruszał górne ograniczenie tylko pinami. Tym razem ponad poziomem 1,466 zamknęła się spora świeca popytowa, która zanegowała wcześniejszy pin bar. Jest to dla nas istotny sygnał wzrostowy. Z punktu widzenia interwału D1 oczekujemy w tym wypadku ruchu wzrostowego o minimalnym zasięgu równym szerokości kanału konsolidacji, co daje ponad 600 pipsów. Wcześniej kurs może dokonać retestu poziomu 1,466 i oznaczyć go jako wsparcie.

 

GBPUSD - D1

FXMAG forex gbpusd - wybicie z konsolidacji i sygnały wzrostowe dla funta 1


Jakub Wilk

Redaktor portalu FXMAG. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk