• Sklep
  • Odbierz prezent
  • Sklep
  • Odbierz prezent
GBPJPY - czy siła funta pokona najbliższe opory?
Z artykułu dowiesz się:

- Jak wygląda obecna sytuacja na rynku GBPJPY

Funt jest dziś jedną z najsilniejszych walut na rynku. Przed południem poznaliśmy dobre dane dla gospodarki brytyjskiej, dotyczące wzrostu wynagrodzeń w gospodarce,, a dodatkowo najnowsze sondaże w sprawie Brexitu zmniejszają prawdopodobieństwo opuszczenia przez Wielką Brytanię struktur UE. Około południa funt brytyjski zaczął się dynamicznie umacniać, w tej chwili na parze GBPJPY zbliża się do dość istotnych poziomów oporu.

Po przebiciu strefy oporu w okolicy poziomu 158,2 na wykresie interwału H4 pojawiła się szansa na utworzenie formacji harmonicznej nietoperza. Przedstawiona poniżej formacja jest formacją spadkową, zakładającą silną reakcję podaży w okolicy poziomu 161,75. Wcześniej, na poziomie 160,56 wypada nam poziom równości impulsów korekcyjnych, który również może stanowić miejsce odreagowania strony podażowej.

 

GBPJPY - H4

FXMAG forex gbpjpy - czy siła funta pokona najbliższe opory? 1


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk