• Sklep
  • Odbierz prezent
analiza GBPCHF
Z artykułu dowiesz się:

- Jak wygląda obecna sytuacja na rynku GBPCHF

Na rynku GBPCHF doszło do ponownego testowania poziomu 1,372. Taki podwójny test powinien w głowie tradera zapalić lampkę pod tytułem: potencjalna formacja podwójnego dołka. Należy być jednak ostrożnym w prognozowaniu wzrostów ze względu na to, że od listopada 2015 znajdujemy się w silnym trendzie spadkowym. Sygnały wzrostowe powstaną dopiero po ewentualnym pokonaniu poziomu 1,42, który jako opór może wprowadzić na rynek trend boczny.

 

Wykres 1. GBPCHF - H4

FXMAG forex gbpchf - ponowny test poziomu 1,372 1

 

Analizując zasięg korekt w ostatnim ruchu spadkowym widzimy, że obecne odbicie zatrzymało się jak narazie na zasięgu największej korekty. Przebicie poziomu 1,39 powinno dać sygnał do dalszego ruchu w kierunku 1,43. Rynek może napotkać silny opór w poziomie 1,4068, gdzie kurs reagował już wcześniej i gdzie dodatkowo występuje zniesienie 61,8% ostatniego ruchu spadkowego.


Jakub Wilk

Content Manager i redaktor portalu FXMAG.PL. Zwolennik łączenia analizy technicznej i fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem polityki banków centralnych. Pasjonat rynku metali szlachetnych.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk