• Odbierz prezent
GamerCoin ma szansę wygrać głosowanie na CoinDeal!

GamerHash to świetnie rozwijający się projekt, który na rynku jest już od dłuższego czasu. Zespół wkłada całe swoje serce, aby stworzyć dla użytkowników przestrzeń,w której kryptowaluty łączą się ze światem gier.

 

Kilka miesięcy temu zespół GamerHash ogłosił, że pracują oni nad swoim własnym tokenem- GamerCoin (GHX). Powstał on z myślą o fanach różnego rodzaju gier.. GHX ma zadanie ułatwić użytkownikom korzystanie z platformy. Użytkownicy będą mieli możliwość otrzymania dodatkowych bonusów za posiadanie GamerCoina, a zdobycie go będzie bardzo proste - GHX otrzymujemy poprzez mining lub gaming na stronie GamerHash.

Co użytkownicy będą mogli zrobić z GamerCoinem?

  • zamawiać produkty w GamerHash Store z dodatkowym bonusem,
  • uzyskać dostęp do dedykowanych konkursów oraz wydarzeń związanych z GHX,
  • otrzymać nagrody i bonusy w ekosystemie GamerHash za hodlowanie GHX.

Wczoraj, jedna z giełd kryptowalut ogłosiła, że GHX dołącza do ich głosowania. Już od 23 września na CoinDeal można będzie oddać swój głos na projekt poznańskiego zespołu. Zasady są proste - wygrywa ten coin, który zdobędzie najwięcej głosów. Poprzednim zwycięzcą głosowania na maltańskiej giełdzie był projekt Aion z liczbą głosów 4065.

Co ciekawe, CoinDeal ostatnio wydłużył czas trwania głosowania o dodatkowy tydzień, aby użytkownicy mieli więcej czasu na wsparcie swojego faworyta. Od kilku miesięcy za udział w tym przedsięwzięciu użytkownicy są nagradzani i otrzymują za każdy głos darmowe CDL Tokeny - projekt giełdy, który został wypuszczony w listopadzie zeszłego roku.

CoinDeal Token pozwala swoim posiadaczom:

  • zarobić pasywny dochód poprzez jego staking w BTC, USD lub CDL nawet do 11% rocznie,
  • obniżyć prowizje transakcyjne nawet do 0,05%,
  • brać udział w głosowaniu i zarabiać jeszcze więcej.

Warunkiem udziału w głosowaniu na CoinDeal jest posiadanie minimum 100 CDL Tokenów, które często można otrzymać w akcjach prowadzonych przez giełdę na ich kanałach społecznościowych.

Dla GamerCoina to okazja do bycia listowanym na dobrze prosperującej giełdzie, gdzie użytkownicy platformy będą mogli wypłacić lub wymienić swoje nagrody otrzymane za korzystanie z gier.


Zuzanna Bocian

Absolwentka filologii polskiej o specjalności teatrologicznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Działająca we wrocławskich teatrach aktywistka sztuki z ukierunkowaniem na teatr muzyczny oraz teatr pantomimy. Od prawie dwóch lat związana z branżą krypto, aktywnie działająca na rynku. We współpracy z giełdą CoinDeal rozwijająca projekty i przedsięwzięcia, aby poszerzać wiedzę w temacie kryptowalut. Wystepująca w filmach edukacyjnych pod hastagiem #cryptogirls. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk