• Odbierz prezent
Fully-Verified, dostawca usług weryfikacji tożsamości online, pozyskuje rundę finansowania

W związku z ciągle rosnącym zapotrzebowaniem na zdalne świadczenie usług, Fully-Verified zabezpiecza kapitał na dalszy rozwój działalności. Celem jest świadczenie usług KYC oraz weryfikacji tożsamości firmom, które chcą przenieść swoją działalność online, nie rezygnując przy tym z bezpieczeństwa i zgodności z wymogami prawnymi.

Fully-Verifed


Fully-Verified
  oferuje szereg usług weryfikacji tożsamości przy użyciu wideo, mających na celu zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa i zgodności z normami prawnymi. Firma pozyskała teraz nową rundę finansowania, prowadzoną przez fundusz inwestycyjny POMERANGELS, Krystiana Stypułę (założyciela Home.pl, inwestora i Anioła Biznesu) i Samuli’ego Koski-Lamii (BLStream/Intive, Qvistorp, Lavinium Holdings). Celem tej rundy jest wzmocnienie pozycji firmy na globalnym rynku weryfikacji tożsamości i usług KYC, a także ekspansja na nowe, wschodzące rynki.

 

Fully-Verified świadczy wachlarz usług KYC,  od pełnej wideoweryfikacji - gdzie użytkownik łączy się na żywo ze specjalistą od weryfikacji, do automatycznych weryfikacji tożsamości na wideo, gdzie użytkownik może samodzielnie przejść całą procedurę.

 

Weryfikacja tożsamości w Fully-Verified jest wspierana przez  technologię automatycznego rozpoznawania i weryfikacji dokumentów, która obsługuje ponad 7700 dokumentów z ponad 200 krajów i wykorzystuje rozpoznawanie twarzy, machine learning, sztuczną inteligencję / AI, sprawdzanie baz osób eksponowanych politycznie, a przede wszystkim jest prowadzona przez przeszkolonych specjalistów od weryfikacji. Dzięki realizacji procesu weryfikacji na żywo i przy użyciu wideo, klienci mogą korzystać z pełnej przejrzystości procesu, w którym cała procedura jest rejestrowana na wideo, a wszystkie szczegóły są automatycznie przesyłane za pośrednictwem interfejsu API.

 

Łukasz Kwiatkowski, CEO, powiedział:

Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że docenili nasi nowi inwestorzy, szczególnie w trudnych czasach, jakie widzimy dzisiaj z powodu epidemii koronawirusa. Ta inwestycja pomoże nam dotrzeć do większej liczby osób i świadczyć nasze usługi KYC szerzej, tak aby zaspokoić szybko rosnące zapotrzebowanie na usługi online w zakresie weryfikacji tożsamości i compliance.Tomasz Łasecki, Managing Partner w POMERANGELS powiedział:

Rynek zdecydowanie potrzebuje rozwiązań, które zwiększą zaufanie uczestników przy zdalnym świadczeniu usług. W technologii Fully-Verified, a przede wszystkim w zespole dostrzegliśmy bardzo duży potencjał. Firma już teraz obsługuje klientów z różnych stron świata. Pracujemy razem by zdobywać nowe rynki i zwiększyć rozpoznawalność.

Krystian Stypuła, powiedział:

Fully Verified ma potencjał do skalowania swojej działalności i oferowania rozwiązań, które są dzisiaj poszukiwane na rynku przez dynamicznie zmieniający się sektor finansowy i pokrewne. Upatrujemy w tym szansy na zbudowanie liczącego się gracza, którego rozwiązania i procedury będą dla rynku wzorem i standardem.

 

Kontakt:

Prosimy kierować wszystkie zapytania do Fully-Verified przez formularz tutaj: https://fully-verified.com/contact/
Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk