• Odbierz prezent
FOXBUY.COM S.A.: Podpisanie umowy o poufności i złożenia oferty nabycia producenta suszu konopnego (2021-02-18 16:26)
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr7/2021
Data sporządzenia: 2021-02-18
Skrócona nazwa emitenta
FOXBUY.COM S.A.
Temat
Podpisanie umowy o poufności i złożenia oferty nabycia producenta suszu konopnego
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Spółki Labocanna S.A. z siedzibą w Koszalinie (dalej: „Emitent”) informuje, że w dniu dzisiejszym zawarł umowę o zachowaniu poufności oraz złożył ofertę nabycia (zakupu) 100% udziałów w spółce z o.o. z siedzibą w zachodniej części Polski, która profesjonalnie zajmuje się produkcją i ekstrakcją suszu konopnego oraz innych wyrobów z konopi (dalej: :Kontrahent”). Spółka na obecnym etapie nie wskazuje danych Kontrahenta ze względu na dobro prowadzonych negocjacji.
Emitent złożył ofertę nabycia 100% udziałów w kapitale zakładowym Kontrahenta za łączną kwotę 3.500.000,00 zł (trzy miliony pięćset tysięcy złotych). Oferta jest wiążąca pod warunkiem przeprowadzenia procesu due – diligence oraz nabycia całości, tj. 100% udziałów w kapitale zakładowym Kontrahenta. Oferta jest wiążąca w terminie 10 dni roboczych od dnia jej złożenia.
Oferta została złożona na ręce Zarządu Kontrahenta, który przedmiotową ofertę ma przekazać wspólnikom (udziałowcom) Kontrahenta.
Przedmiotowa transakcja wpisuje się w zaktualizowaną strategię rozwoju Emitenta, która została przekazana raportem ESPI nr 3/2021 z dnia 5 lutego 2021 r. i ma być kolejną akwizycją jaką Emitent zamierza dokonać w najbliższym czasie.
Środki na nabycie udziałów Kontrahenta pochodzić będą ze środków własnych oraz finansowania, które Emitent zamierza pozyskać, a o którym informował raportem ESPI nr 6/2021 z dnia 16 lutego 2021 r.
Emitent uznał niniejszą umowę za istotną ze względu na jej wartość oraz ze względu na fakt, że wpisuje się w realizację zaktualizowanej strategii rozwoju Emitenta.


MESSAGE (ENGLISH VERSION)

FOXBUY.COM SPÓŁKA AKCYJNA
(pełna nazwa emitenta)
FOXBUY.COM S.A.Telekomunikacja _tel_
(skrócona nazwa emitenta)(sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie)
02-482 02-482Warszawa
(kod pocztowy)(miejscowość)
Solipska4 b
(ulica)(numer)
(telefon)(fax)
zarzad@foxbuysa.plfoxbuysa.pl
(e-mail)(www)
(NIP)(REGON)
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-02-18Michał JuraPrezes ZarząduMichał Jura

ESPI

ESPI - Komunikaty spółek

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk