• Odbierz prezent
Formacje Triple Crown i Shark Attack czyli jak szybko znaleźć dobry setup? Darmowy webinar

Już w najbliższy poniedziałek, 21 grudnia 2020 roku, o godzinie 18:00, odbędzie się kolejny webinar organizowany we współpracy z brokerem Orbex. Tematem webinaru będą dwie formacje oparte o geometrię rynku Triple Crown i Shark Attack.

Wirtualne spotkanie inwestycyjne

Mierzenia Fibonacciego odpowiednio używane są bardzo wartościowym narzędziem do wyszukiwania miejsc wejścia w pozycję. Na webinarze poznasz dwie formacje oparte o zniesienia Fibo służące identyfikacji momentów na rynku, w których spodziewana jest reakcja ceny. Dowiesz się jak dosłownie w kilka chwil wyznaczyć taki poziom, gdzie określić  target a gdzie zabezpieczyć pozycję. Tytułowe formacje wykorzystują standardowe mierzenia, jednak ważny jest kontekst rynkowy, o którym dowiesz się właśnie ze szkolenia. Schematy zostaną szczegółowo omówione i zaprezentowane na wykresach instrumentów z rzeczywistego rynku.  

Jak zapisać się na webinar?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zarejestrować klikając w poniższy przycisk. Szkolenie jest zupełnie darmowe dla wszystkich uczestników. 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA DARMOWY WEBINAR

Dostęp do nagrań webinarowych

Jeśli chciałbyś otrzymać dostęp do wszystkich nagrań z webinarów organizowanych przez FXMAG, kliknij tutaj.

Jednocześnie informujemy, że dostęp do nagrań wszystkich wirtualnych spotkań inwestycyjnych jest bezpłatny dla prenumeratorów magazynu Inwestor. Kod rabatowy WEBINAR uprawnia do 20% zniżki na zakup prenumeraty pisma. Dodatkowo, wraz z prenumeratą otrzymujesz ebook o bezpiecnzych przystaniach i archiwalne wydanie magazynu Inwestor gratis.

PRENUMARATA + DOSTĘP DO NAGRAŃ

Notowania: EURUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURUSD/

Michał Kalista

Z rynkami finansowymi związany od 2007 roku; Od początku zorientowany na analizę techniczną, obecnie z uwzględnieniem fundamentów, danych makro oraz psychologii. W analizie opiera się na Price Action, formacjach cenowych oraz geometrii rynku. Prywatnie pasjonat gitary klasycznej i pieszych wędrówek po Beskidzie Niskim i Bieszczadach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk