• Odbierz prezent
Formacje których nie znasz, a poprawią Twój trading

Często myślisz po fakcie, że gdybyś znał tę formację, to można było na tym nieźle zarobić? Właśnie z myślą o takich sytuacjach powstał zbliżający się webinar. Jest kilka schematów niezwykle popularnych, ale istnieje również cała masa układów, z których wiele osób nie zdaje sobie sprawy. Już w najbliższą niedzielę, przybliżę Ci kilka z nich. Zapraszam 17 stycznia o godzinie 20:00. Partnerem spotkania będzie broker TRADE.COM, dlatego jest ono całkowicie bezpłatne.

Świece japońskie

Jak doskonale wiesz, świece japońskie potrafią bardzo szybko ostrzegać nas przed zbliżającym się na rynku niebezpieczeństwem. Są one rewelacyjnymi sygnałem informującym o nadchodzących zmianach sentymentu. Największą ich zaletą jest fakt, iż w porównaniu do klasycznych formacji odwrócenia trendu są one zdecydowanie szybsze. W związku z tym kontynuujemy naszą serię webinarów dotyczących świece zapowiadające odwrócenie trendu. Tym razem poznasz kolejne formacje, które mogą Cię uchronić przed stratami, a przy nieco bardziej agresywnej grze, doprowadzić do ponadprzeciętnych zysków. Zawsze należy jednak pamiętać o zleceniach obronnych. Tym tematem również się zajmiemy!

Zapisz się na bezpłatny webinar

 

Uzyskaj dostęp do nagrań z webinarów

Jeżeli chcesz zdobyć umiejętności niezbędne do skutecznego handlu na rynkach finansowych to zachęcam do skorzystania z potężnego pakietu wiedzy. Kupując Akademię Inwestora, otrzymasz w prezencie dostęp do nagrań z ponad 70 dotychczasowych webinarów. Co więcej, wszystkie kolejne wirtualne spotkania również będziesz miał do dyspozycji w dowolnym czasie.

Mamy również dla Ciebie specjalny rabat, wynoszący 20%. Wystarczy w trakcie zamawiania z niego skorzystać wpisując WEBINAR.

Zamów Akademię Inwestora


Marcin Widerski

Redaktor portalu FXMAG

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk