• Odbierz prezent
Formacje harmoniczne - czy magia Fibonacciego działa na rynku? WEBINAR

Już w najbliższą środę, 28 października 2020 roku, o godzinie 18:00, odbędzie się kolejny webinar organizowany we współpracy z brokerem Orbex. Zostaną na nim omówione najpopularniejsze formacje harmoniczne oraz jak je identyfikować na wykresach.

Wirtualne spotkanie inwestycyjne

Być może słyszałeś o poziomach Fibonacciego i zastanawiasz się czy one działają na rynku. Czemu akurat w tych miejscach cena miałaby reagować lub zmieniać trend? Okazuje się, że istnieje cały szereg formacji opartych o zniesienia Fibo, które można stosować z wysoką skutecznością w swoim tradingu. Na webinarze poznasz najbardziej popularne formacje harmoniczne oraz jak je identyfikować na wykresie. Dowiesz się, w którym miejscu otwierać pozycję, gdzie ustawiać zlecenie obronne oraz gdzie spodziewać się realizacji zysków. Dużo merytorycznej wiedzy popartej przykładami z rzeczywistego rynku.

Jak zapisać się na webinar?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zarejestrować klikając w poniższy przycisk. Wirtualne spotkanie inwestycyjne będzie nagrywane i dostępne całkowicie bezpłatnie dla wszystkich prenumeratorów magazynu Inwestor.

Zarejestruj się na webinar

Notowania: EURUSD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/EURUSD/

Michał Kalista

Z rynkami finansowymi związany od 2007 roku; Od początku zorientowany na analizę techniczną, obecnie z uwzględnieniem fundamentów, danych makro oraz psychologii. W analizie opiera się na Price Action, formacjach cenowych oraz geometrii rynku. Prywatnie pasjonat gitary klasycznej i pieszych wędrówek po Beskidzie Niskim i Bieszczadach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk