• Odbierz prezent
analiza techniczna oil brent
Z artykułu dowiesz się:

- Jak wygląda sytuacja techniczna na ropie

W ostatnich dniach możemy obserwować wyraźne spadki na ropie.

 

Z perspektywy interwału H4, można zauważyć budującą się formację z klasycznej analizy technicznej - głowa z ramionami (RGR). Sygnałem do spadków będzie wybicie linii szyi układu, a więc strefy przy poziomie 51,10. W przypadku takiego scenariusza kolejnym kluczowym wsparciem będzie poziom 49,10, gdzie znajduje się geometria FE100.

 

Wykres 1. OIL Brent interwał H4

FXMAG forex formacja odwrócenia na ropie? ropa brent rgr 1

 

Nie wiesz dlaczego wyznaczyłem strefy wsparcia i oporu akurat w taki sposób? Kliknij tutaj i poznaj Harmonic Trading od podstaw. Zobacz także materiały video.

 

OIL Brent zlecenie oczekujące - sell stop

cena otwarcia: 50,80

SL:  51,50

TP: 49,10

Przestaw SL na BE po +0,5$

 

Propozycja zagrania nie jest "Rekomendacją" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów. Projekcja zagrania jest wyrazem osobistych poglądów autora. Portal FXMAG, ani autor analizy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury artykułu.


Łukasz Stefanik

Analityk Rynków Finansowych XTB. Trader obecny na rynku OTC nieprzerwanie od 2009 roku. Specjalizuje się głownie w geometrii rynkowej oraz układach opartych o liczby Fibonacciego. Transakcje i analizy Łukasza możesz śledzić na TradingDot.

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk