• Sklep
  • Odbierz prezent
Foolish Money- przegląd rynków, analiza eurusd, analiza gbpusd, analiza usdjpy, analiza usdchf
Z artykułu dowiesz się:

- Jakie pozycje aktualnie mają inwestorzy indywidualni zgodnie z danymi prezentowanymi przez myfxbook

Emocje Inwestorów Indywidualnych na głównych parach walutowych zaczynają dominować. Widoczne to jest w szczególności na EURUSD oraz GBPUSD co tym bardziej powoduje pewne analityczne wątpliwości wynikające przede wszystkim z faktu korelacji. 

FXMAG forex foolish money- przegląd rynku 27.04 1

Na EURUSD sygnalizowałem w ubiełgy piątek kreowanie się formacji RGR, łącznie z pokonaniem lini szyi. Niestety sesja poniedziałkowa wniosła ogrom wątpliwości w to, czy rzeczywiście uda sie zrealizować oczekiwany scenariusz. Dodajmy, że już realizacja zasięgu wynikającego z oRGR na GBPUSD jest zdecydowanie bardziej prawdopodobne. Wydaje się, że tylko 1 z omawianych scenariuszy uda się zrealizować. 

EURUSD, 66% inwestorów na shortach, formacja RGR zapowiadająca spadki- 2 wzajemnie osłabiające się sygnały

GBPUSD, 65% inwestorów na shortach, formacja oRGR zapowiadająca wzrosty- 2 wzajemnie wzmacniające się sygnały

Na razie wydaje się, że zdecydowanie rozsądniejszym byłoby podpinanie się pod falę wzrostową na GBPUSD i oczekiwanie na przyśpieszenie wzrostów na EURUSD. 


Dawid Augustyn

Redaktor naczelny FXMAG. Prezes zarządu InField Group, współtwórca projektu TradingDot. Od 2004 roku aktywny inwestor na rynkach finansowych. Propagator klasycznych metod inwestycyjnych, autor koncepcji Foolish Money. Transakcje i analizy Dawida możesz śledzić na TradingDot

Przejdź do artykułów autora
Zamknij

Koszyk