• Odbierz prezent
FlyingAtom rozwija sieć bitomatów

Liczba dostępnych bitomatów w Polsce i na świecie stale rośnie. Według danych z Coinatmradar obecnie możemy korzystać z ponad 10 500 urządzeń do wymiany Bitcoina. Jednym z głównych dystrybutorów urządzeń na polskim rynku jest FlyingAtom. W ostatnim czasie firma postawiła 3 kolejne urządzenia. Nowe bitomaty znajdziemy w Gdańsku, Szczecinie oraz Nowym Targu.

Jedno z nowych urządzeń do wymiany BTC pojawiło się w Szczecienie. Bitomat Szczecin znajdziemy w Galerii Galaxy, przy al. Wyzwolenia 18-20. Urządzenie znajduje się na parkingu na poziomie -1, zaraz przy głównych windach. Bitomat w Szczecinie powinien zainteresować nie tylko lokalnych mieszkańców, ale również osoba zza naszej zachodniej granicy, gdzie po ostatnich zmianach w prawie, bitomaty zostały praktycznie zakazane. Oprócz bitomatu w Szczecinie możemy również skorzystać z wymiany BTC bezpośrednio w biurze FlyingAtom. Znajduje się ono przy ulicy Stoisława 3/3 (biuro Matlak & Matlak).

FlyingAtom rozwija sieć bitomatów - 1

Bitomat Szczecin

Bitomat FlyingAtom znalazł się też w mieście, w którym do tej pory nie działo się nic związanego z kryptowalutami. Od końca sierpnia bitomat znajduję się również w Nowym Targu. Lokalizacja Bitomat Nowy Targ to Galeria Nowotarska, ul. Królowej Jadwigi 17. Urządzenie znajduje się obok marketu Biedronka.

FlyingAtom rozwija sieć bitomatów - 2

Bitomat Nowy Targ

Najnowsze urządzenie firmy, zainstalowane w ubiegłym tygodniu znajduje się w Centrum Handlowym Osowa w Gdańsku, ul. Spacerowa 48, 80-299 Gdańsk. Lokalizacja tego centrum blisko obwodnicy Trójmiasta powoduje, że Bitomat Gdańsk Osowa jest doskonałym kierunkiem dla osób chcących wymienić kryptowaluty, a dojeżdżających spoza Gdańska. Jest to też już drugie urządzenie w Gdańsku, w którym możemy wymienić Bitcoina. Pierwsze znajduję się w Galerii Przymorze, Obrońców Wybrzeża 1. W Gdańsku możemy wymienić też kryptowaluty w biurze stacjonarnym. Znajdziemy je we Wrzeszczu, przy ulicy Zbyszka z Bogdańca 1.

FlyingAtom rozwija sieć bitomatów - 3

Bitomat Gdańsk Osowa

FlyingAtom to kantor wymiany kryptowalut działający na rynku już od 2015 roku. Możemy w nim dokonać transakcji zakupu oraz sprzedaży Bitcoina lub innych najpopularniejszych kryptowalut. Kantor posiada swoje biura stacjonarne w 13 wojewódzkich miastach w Polsce. Od 2 lat firmy buduje też sieć Bitomatów. Obecnie możemy korzystać już z prawie 30 ich urządzeń.


Wiadomości prasowe

Wiadomości prasowe, dostarczane m.in. ze spółek giełdowych, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, Startup'ów oraz mikro przedsiębiorstw

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk