• Odbierz prezent
Fed nie potrafi zatrzymać paniki. Co przyniesie tydzień?

Bądź na bieżąco z obecną sytuacją na rynkach finansowych. Dr Przemysław Kwiecień - główny ekonomista XTB przedstawia swoje analizy w porannym programie “Co przyniesie tydzień?”.

W dzisiejszej porannej analizie:

  • Fed wyciąga najcięższe działa
  • Najnowsze dane i statystyki odnośnie pandemii
  • Co dalej po czerwonym tygodniu na giełdach?
  • Przyglądamy się notowaniom kluczowych rynków

Ponadto, w związku z bardzo dynamiczną sytuacją spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa na świecie, udostępniamy Ci dodatkowe raporty wideo dotyczące wpływu koronawirusa na globalną gospodarkę oraz analizę sytuacji na ropie. Dowiesz się z nich, dlaczego dane zjawiska mają miejsce i jak odnaleźć się w nowych warunkach na rynku.

 

Oglądaj online:

Fed nie potrafi zatrzymać paniki - 1

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


X-Trade Brokers

XTB jest jednym z wiodących europejskich brokerów i największym polskim brokerem. Zapewnia inwestorom dostęp do ponad 1500 instrumentów, wliczając w to waluty, indeksy, akcje i towary. Obecnie posiada oddziały w 11 krajach.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk