• Odbierz prezent
FCA ostrzega przed brokerem opcji binarnych!
Z artykułu dowiesz się:

- Jakiej spółki dotyczy ostrzeżenie FCA

Brytyjski regulator wydał dziś kolejne ostrzeżenie dotyczące firmy-klona. Oszukańczy podmiot działa w branży opcji binarnych i próbuje sprawiać wrażenie autoryzowanej spółki poprzez upodobnienie się do podmiotu licencjonowanego.

 

Ostrzeżenie FCA dotyczy spółki London Global Markets, która nie posiada autoryzacji do świadczenia usług inwestycyjnych na terenie Wielkiej Brytanii. Regulator wskazuje, że oszuści wykorzystują dane autoryzowanej firmy, by przekonywać potencjalnych klientów o tym, że działają w imieniu rzeczywistego i autoryzowanego podmiotu. ‘Klonowaną’ firmą jest w tym przypadku spółka LGM Investments Ltd.

 

Dane oszusta:

London Global Markets

Adres: 80 Basinghall Street, London, EC2V 5AR

Tel.: +44 20 8068 0922

E-mail: support@LondonGlobalMarkets.com 

Strona internetowa: www.londonglobalmarkets.com

 

Dane autoryzowanej firmy:

LGM Investments Ltd

Numer referencyjny: 176763

Adres: 95 Wigmore Street, London W1U 1FD

Tel.: 020 3650 6600

E-mail: info@lgminvestments.com

Strona internetowa: www.bmo.com/lgminvestments

 

Firma-klon działa w branży opcji binarnych, oferując swoim klientom dostęp do opcji o krótkim okresie zapadalności (nawet 1-5 minut), które należy rozpatrywać raczej w kategoriach hazardowych niż inwestycyjnych lub choćby spekulacyjnych. Broker na swojej stronie oferuje dostęp do pakietu edukacyjnego, a także bonus 100% do pierwszego depozytu.


Zespół FXMAG

Portal i jedyny w Polsce magazyn Inwestora Indywidualnego. FXMAG wspiera swoich czytelników, zapewniając dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej i na bieżąco informując o najważniejszych wydarzeniach rynkowych i gospodarczych z zakresu rynku Forex, akcji, kryptowalut oraz inwestycji alternatywnych. 

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk