• Odbierz prezent
Expensify oferuje księgowym szansę uzyskania wejściówek na ExpensiCon we Włoszech
fot. freepik.com

Pięć w całości opłaconych wejściówek na ExpensiCon – najważniejszą globalną konferencję branży księgowości, organizowaną przez Expensify w maju 2023 r. w Borgo Egnazia we włoskim regionie Apulia – już od dziś czeka na zainteresowanych nimi księgowych.

PORTLAND, Oregon--(BUSINESS WIRE)--Expensify, Inc. (Nasdaq: EXFY), twórca superaplikacji płatnościowej, która ułatwia użytkownikom indywidualnym i firmowym zarządzanie środkami w zakresie wydatków, kart firmowych i rachunków, ogłosił dzisiaj konkurs „Wygraj wejściówkę na ExpensiCon”. Konkurs jest otwarty dla każdego księgowego, ale do rozdania jest tylko pięć wejściówek wraz z osobą towarzyszącą na tę ekskluzywną konferencję dostępną tylko na zaproszenie.


FXMAG akcje expensify oferuje księgowym szansę uzyskania wejściówek na expensicon we włoszech informacje,wiadomości 1
FXMAG akcje expensify oferuje księgowym szansę uzyskania wejściówek na expensicon we włoszech informacje,wiadomości 2

Wydarzenie zgromadzi 100 najlepszych i najbardziej błyskotliwych osobistości branży. Już teraz pięć najbardziej pożądanych wejściówek w całym świecie księgowości czeka na każdego księgowego z dowolnej wielkości firmy – mówi David Barrett, założyciel i dyrektor generalny Expensify. - To niebywała szansa, by dołączyć do globalnej społeczności liderów księgowości o setkach lat wspólnego doświadczenia i wziąć udział w planowaniu przyszłości tego zawodu. Wspólnie możemy zidentyfikować i rozpoznać najbardziej złożone wyzwania, które będą kształtowały ten sektor przez najbliższe lata”.

ExpensiCon łączy w sobie przemówienia, dyskusje przy okrągłym stole, nieformalne spotkania, sesje szkoleniowe, rozmowy w cztery oczy, warsztaty strategiczne i wydarzenia dla VIP-ów. Ponadto uczestnicy będą mogli wraz z osobami towarzyszącymi cieszyć się pięknem regionu Apulia we Włoszech, uczestnicząc w specjalnych wycieczkach nastawionych na budowanie relacji w całym regionie, obejmujących produkcję makaronu, degustacje win, rejsy jachtami i wiele innych atrakcji.

Wśród uczestników poprzednich edycji targów ExpensiCon na Bora Bora i Maui znaleźli się PwC, Deloitte, BDO, CLA, Baker Tilly i EisnerAmper oraz tacy prelegenci, jak Travis Kalanick z Ubera, René Lacerte z Bill.com, Zach Nelson z NetSuite i Rod Drury z Xero.

Konkurs „Wygraj wejściówkę na ExpensiCon” kończy się 1 marca 2023 r. a niedługo potem nastąpi ogłoszenie zwycięzców. Zacznij dzisiaj – zegar tyka!

Expensify

Expensify to superaplikacja płatnościowa, która ułatwia zarządzanie pieniędzmi użytkownikom indywidualnym i firmowym na całym świecie. Z darmowych funkcji zawartych w jednej aplikacji Expensify, obejmujących m.in. zarządzanie kartami firmowymi, śledzenie wydatków, zwrot wydatków w następnym dniu, fakturowanie, opłacanie rachunków, zarządzanie wynagrodzeniami oraz rezerwacje noclegów i biletów, korzysta ponad 12 mln osób. A wszystko to za darmo. Expensify ułatwia kontrolę nad wszystkimi tymi elementami zarówno małym przedsiębiorcom, jak i kierownikom zespołów czy firmom świadczącym usługi księgowości, dzięki czemu mogą one skupiać się na kluczowych aspektach ich działalności.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.


Contacts

Phong Le
e-mail: press@expensify.com


Business Wire

Business Wire Official Profile

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk