• Odbierz prezent
EXCELLENCE S.A.: Podpisanie umowy handlowej przez spółkę zależną (2021-06-10 06:53)
fot. freepik.com
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr16/2021
Data sporządzenia: 2021-06-10
Skrócona nazwa emitenta
EXCELLENCE S.A.
Temat
Podpisanie umowy handlowej przez spółkę zależną
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Spółki Excellence S.A. („Spółka”) informuje, iż otrzymał informację od spółki zależnej Health Medica sp. z o.o. w której Spółka posiada 51% udziałów o podpisaniu umowy handlowej na dostawę produktów o wartości 2.345.482,00 zł w 2021 roku na rzecz OTCF S.A. Health Medica sp. z o.o. zakłada rozpoczęcie długoterminowej współpracy z tym odbiorcą. W ramach umowy Health Medica dostarczy nowatorskie, prozdrowotne produkty witaminowe o unikatowych recepturach, niedostępne jak dotąd na polskim rynku. Excellence S.A. konsoliduje przychody oraz zyski Health Medica sp. z o.o. od pierwszego kwartału 2021 roku.
W ocenie Zarządu Spółki niniejsza informacja będzie miała pozytywny wpływ na przyszłe wyniki finansowe spółki Grupy Kapitałowej Excellence SA.

Health Medica sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji i sprzedaży suplementów diety oraz kosmetyków. To inwestycja zgodna z kierunkiem rozwoju Grupy Kapitałowej Excellence i odpowiadająca na rosnący popyt rynkowy w tym segmencie. Health Medica sp. z o.o. pracuje nad nowoczesną platformą internetowej sprzedaży suplementów diety, która powinna zostać uruchomiona do końca 2021 roku. Serwis internetowy będzie służył obsłudze klienta, który będzie mógł dokonać zakupu suplementów diety oraz preparatów medycznych i leków na podstawie wyników uzyskanych po konsultacji z lekarzem.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

(pełna nazwa emitenta)
(skrócona nazwa emitenta)(sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie)
(kod pocztowy)(miejscowość)
(ulica)(numer)
(telefon)(fax)
(e-mail)(www)
(NIP)(REGON)
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-06-10Dariusz Borowskiczłonek zarządu

ESPI

ESPI - Komunikaty spółek

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk