• Odbierz prezent
EXCELLENCE S.A.: Podpisanie listu intencyjnego (2021-03-29 12:01)
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr11/2021
Data sporządzenia:2021-03-29
Skrócona nazwa emitenta
EXCELLENCE S.A.
Temat
Podpisanie listu intencyjnego
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Spółki Excellence S.A. („Spółka”) informuje, iż w dniu 26 marca 2021 roku Spółka podpisała List Intencyjny z Health Medica sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi oraz Intenson sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Glina. Z treści Listu Intencyjnego wynika, że Excellence SA, Health Medica sp. z o.o. oraz Intenson sp. z o.o. wyrażają chęć podjęcia rozmów, których celem będzie doprowadzenie do nawiązania długoterminowej współpracy, w tym ewentualnej inwestycji kapitałowej Excellence SA lub Health Medica sp. z o.o. w Intenson sp. z o.o. poprzez objęcie lub nabycie udziałów Intenson sp. z o.o. i włączenie Intenson sp. z o.o. do Grupy Kapitałowej Excellence SA.
Strony Listu Intencyjnego postanawiają, że rozmowy w tym zakresie obejmujące w szczególności uzgodnienie warunków potencjalnej współpracy i inwestycji w Intenson sp. z o.o., zostaną przeprowadzone do dnia 31 sierpnia 2021 roku.
Intenson sp. z o.o. jest wiodącym polskim producentem zdrowej żywności i suplementów diety. Strategia grupy kapitałowej Excellence SA, której akcje są notowane na rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, obejmuje ekspansję na rynku suplementów diety, wyrobów medycznych oraz kosmetyków, m.in. poprzez akwizycje podmiotów działających na tym rynku, posiadających ugruntowaną pozycję lub potencjał dynamicznego rozwoju.
Załączniki
PlikOpis
MESSAGE (ENGLISH VERSION)

(pełna nazwa emitenta)
(skrócona nazwa emitenta)(sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie)
(kod pocztowy)(miejscowość)
(ulica)(numer)
(telefon)(fax)
(e-mail)(www)
(NIP)(REGON)

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-03-29Dariusz Borowskiczłonek zarządu

ESPI

ESPI - Komunikaty spółek

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk