• Sklep
  • Odbierz prezent
  • Sklep
  • Odbierz prezent
EURUSD czy to czas na kupno?
Z artykułu dowiesz się:

- Czy średnioterminowi inwestorzy mają powody do odwracania pozycji?

Czy główna para walutowa utrzyma wczorajszą tendencję? To pytanie zadają Traderzy na całym świecie. W końcu nikt nie przeszedł obojętnie w stosunku do wczorajszej wolatywność. Duża część spekulantów już odwraca swoje średnioterminowe pozycje. Część w dniu dzisiejszym poszuka szczęścia podczas publikacji NFP polując na kontynuację trendu z większego interwału. Ale tak naprawdę czy wczorajsza sesja cokolwiek zmienia?

Spojrzenie techniczne

EURUSD, tak naprawdę, oparło się na ostatnim możliwym poziomie technicznych. Przebicie oznaczać będzie atak na psychologiczny poziom 1.0. Fundamentalnie cały czas jestem zdania, że USD jest walutą mocniejszą niż EUR. Tym bardziej, że strefa euro i kraje unii na głowie mają zdecydowanie większy problem niż słabość ich waluty.

FXMAG forex eurusd czy to czas na kupno? 1

Osobiście jestem zwolennikiem śledzenia zmian na wyższych interwałach i szukania na niższych sygnałów, które byłyby zgodne z tendencjami wyższego rzędu. Na ten moment, rzeczywiście NFP mogą jeszcze podbić kurs, natomiast średnioterminowi inwestorzy nie mają, według mojej oceny, powodów do odwracania swoich pozycji.

 

 

 


Piotr Kowalczyk

Pasjonat rynku kryptowalut i aktywny miner. Ekspert w dziedzinie automatycznych systemów handlowych (EA) oraz piramidowania na rynku walutowym. Od 2006 r. aktywny inwestor.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk