• Odbierz prezent
 Eurohold Bulgaria AD - najbardziej rosnącą spółką dzisiejszej sesji!
fot. freepik.com

Dzisiejsza sesja giełdowa właśnie się zakończyła. Które spółki zasłużyły na uwagę? Po analizie dzisiejszego dnia spółką z najsilniejszym wzrostem okazała się Eurohold Bulgaria AD. W poniższej tabeli znajdują się najważniejsze wartości, takie tak: najwyższy i najniższy kurs, cenę otwarcia i zamknięcia, wolumen obrotu, teoretyczny kurs otwarcia oraz wiele innych.


 

Handluj CFD na indywidualne akcje najlepszych firm bez prowizji!

Przejdź do strefy klienta

Tickmill obecnie oferuje szereg popularnych kontraktów CFD na akcje USA, w tym Netflix, Amazon i Tesla, które są dostępne do handlu na potężnej platformie MT5 bez prowizji i z jednymi z najniższych spreadów na rynku. W ofercie znajduje się również dostęp do rynku Forex, Indeksów giełdowych, surowców szlachetnych, a wszystko to w konkurencyjnych spreadach.

65% inwestorów traci środki


 

W oparciu o informacje publikowane przez GPW możemy zobaczyć, iż akcje KSG Agro S.A. wzrosły dziś aż o 17.51824 %!

 

Najistotniejsze informacje o spółce Eurohold Bulgaria AD

Kurs na początku sesji

13.5

Kurs na zamknięciu sesji

16.1

TKO

16.1

Kurs odniesienia

13.7

Najwyższa cena

16.1

Najniższa cena dziś

13.5

Wolumen obrotu

8

Wartość obrotu

128.8

Najniższa cena z ostatnich 52 tygodni

4.06

Najwyższa cena z ostatnich 52 tygodni

19

 

Każdy, kto dopiero rozpoczyna giełdową przygodę musi koniecznie zapoznać się z fachowym językiem i specyficznym nazewnictwem. Za cel obraliśmy sobie, aby krótko tłumaczyć Wam, co oznaczają wyszczególnione pojęcia. Od dziś w każdym z moich materiałów, dotyczących spółek GPW postaram się dokładać jedno nowe pojęcie!Definicja pojęcia kurs zamknięcia

Kurs zamknięcia możemy nazwać inaczej ceną zamknięcia. Jest on ustalany w fazie przed końcem sesji, zgodnie z nim zawierane są transakcje kupna i sprzedaży na zamknięcie sesji. Za kurs zamknięcia na GPW możemy też przyjąć kurs ostatniej zrealizowanej transakcji.

 


Adrian Baranowicz

Redaktor portalu FXMAG. Związany z rynkiem kapiałowym nieprzerwanie do 2018 roku, trader z wyboru i zamiłowania. Aktywny między innymi na rynkach surowcowych.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk