• Odbierz prezent
Euro, dolar, frank i funt w oczekiwaniu na decyzję FOMC. Dolar kanadyjski (CAD) najciekawszą walutą
fot. freepik.com

W środę po godzinie 19 trwa oczekiwanie na decyzję FOMC w sprawie stóp procentowych w USA. Jak kształtują się kursy głównych walut wieczorową porą?

 


Zobacz, jakie publikacje makroekonomiczne mogą mieć wpływ na rynki! Śledź kalendarz ekonomiczny i nie przegap istotnych danych

 

 

Kurs euro do dolara (EUR/USD)

W środę po godzinie 19 kurs euro do dolara (EUR/USD) znajduje się na lekkim plusie o 0,17% względem wczorajszego poziomu zamknięcia. W tym momencie wynosi 1,2171. Za jedno euro najmniej płacono 1,2145 USD w godzinach nocnych, a najwięcej 1,2211 USD o godzinie 10.

 Wykres kursu euro do dolara EUR/USD

Wykres kursu euro do dolara EUR/USD

 

Kurs funta do dolara (GBP/USD)

Po godzinie 19 kurs funta do dolara (GBP/USD) jest notowany na niewielkim plusie o 0,14% względem poprzedniego poziomu odniesienia i wynosi 1,3469. Za jednego funta najmniej płacono 1,3434 USD w godzinach nocnych, a najwięcej 1,3553 USD około godziny 14.

 Wykres kursu funta do dolara GBP/USD

Wykres kursu funta do dolara GBP/USD

 

Kurs dolara do franka (USD/CHF)

Frank natomiast lekko traci względem amerykańskiej waluty. Kurs dolara do franka (USD/CHF) najmniej wynosił 0,8826 do południa. Po godzinie 19 kurs USD/CHF wynosi 0,8870, co stanowi dzisiejsze maksimum. Tym samym dolar zyskuje 0,15% względem franka szwajcarskiego.

 Wykres kursu dolara do franka USD/CHF

Wykres kursu dolara do franka USD/CHF

 

Kurs dolara amerykańskiego do dolara kanadyjskiego (USD/CAD)

Na tym spokojnym tle najbardziej wyróżnia się w tym momencie para walutowa USD/CAD, która dzisiaj pnie się w górę. Po godzinie 19 kurs dolara amerykańskiego do dolara kanadyjskiego (USD/CAD) wynosi 1,2757. Tym samym dolar amerykański zyskuje 0,45% względem kanadyjskiej waluty. Kurs USD/CAD najmniej wynosił 1,2695 w godzinach nocnych, a najwięcej 1,2763 około godziny 14.

Wykres kursu dolara USD do dolara CAD

Wykres kursu dolara amerykańskiego do dolara kanadyjskiego USD/CAD

 

Notowania: USDCAD

Przejdź do wykresu
Źródło: https://pl.tradingview.com/symbols/USDCAD/

Tatiana Pasich

Absolwentka psychologii oraz finansów i rachunkowości, redaktor portalu FXMAG.

Przejdź do artykułów autora
Artykuły, które powinny Cię zaciekawić..
Zamknij

Koszyk